Forum dyskusyjne

Nasza Klasa

kategoria podróże po świecie

grizzly dołączył
01.11.2008

grizzly 18:37 | 20.02.2009

Czy ktos zna adres jakiegos polskiego portalu podrozniczego?
Chcialby porozmawiac o podrozach:)

Mike - nu da prawilno goworisz !

Hightravel !! Ty juz chyba masz dość w czubie :))))?

no tak ! Barb masz racje ! ,a jutro do pracy !ale sie rozpedzilem, dobrze ze jeszcze ktos na to wszystko patrzy trzezwym okiem .Ale sie zasiedzialem czas w kimonko strzelic.

Dobrał się do szampana i sam wytrąbił.... A jak on pod pączki śpiewa.... :-)))))

dobrze ze to tylko szampan byl upssssss !**************

Czad to takie panstwo w Afryce odpowie ci O.Admin :-))) o ile w ogole zrozumie co sie tu dzieje

ale my chcemy takiego przez T... moze zaczai... jak sie wogole pokaze...

Emski - ciala mozna dawac zawsze - nawet bez zachodu slonca :):):)

Moze Admin zalozy wreszcie kat. shark i ulatwi nam prace :):):)

e tam... to ja ide klikac aby... baj....

no chyba nie dolaczysz do P Grzybowskiej co to 3 razy dziennie zegna sie z gangiem a potem wraca

cichociemnie bokami :-))

AMKB - zakładam ze posiadasz minimalne owlosienie i jestes zywy :) - wiec jak najbardziej sie kwalifikujesz :):):)

Emski - nie odstaszaj Pauli - przechodzi normalny okres zwątpienia ..... ale mam nadzieje ze z nami

zostanie - wystarczy tylko przejsc na strefe cienia :)):)

Paulinqa heee przez Q pierwszy raz qurna :-)) ty jeszcze nie przeszlas chrztu bojowego nie ciesz sie !!!

JEST ..... Barbi - dawaj !!!!

Jota w jotę słowa poprzednika słyszę !!! A może on Ci tel.wskazówki wysyła?

....hmmm..... my ludzie wschodu nie lubimy jak sie nas obraza....... не оскорбляет ся украинског о контрабанд иста, мы имеем свою честь ( и деньги девочка) :):):):)

A ja dumała szto wsie tam ,eto wory ? Możet byt szto nie wsi,można skazat tak na primier 99 % bolsze nie :)))))))))))))))))))))))) !

OK, ja juz od 3 godzin na nogach a obiecanego przez Paulinqe śniadania nie mam..... mam żal ..... :):)

Trzyma, Trzyma.... Gdzie nasz śpiewak?
A jeszcze jedno... tu jest pewien problem z szukaniem siebie tzn szukaniem gdzie aktualnie jest zwiększona

aktywność. Trzeba by coś z tym zrobić.

A gdzie w tym witaminki?
Ps. To piwo to czego ma 100% alc czy chmielu??? :-)))))

haha, nie pisze o 100% piwie tylko o tym ze na 100% je postawie, bo zawiodlam z tym sniadaniem... :))))

no ladnie ladnie, ja tu swojego meza uspilam coby z wami dluzej posiedziec a wy sie juz rozlazicie...

ehh.... dobrze ze jutro piatek ;))) Dobranoc... klikacze na noc :P

No i mam wrażenie, że dzisiaj to ja gaszę światło. DOBRANOC

Hightrawel.. (kurna jak to trudno napisać).. wrzucam coś na ząbek ...

nommm ! topory wojenne zakopane,,,, czas uczty przecie ! Waszmosci !!! bawmy sie ! jedzmy! pijmy ! czym chata bogata !!

Zrobiło sie tak miło,to teraz barbi zaprasza na pączki;)))

Tak z nadzieniem grzybowym :-)))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl