Forum dyskusyjne

gdzie nocować w bombaju

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

trevor dołączył
16.02.2009

trevor 19:08 | 20.02.2009

czy może mi ktoś podać namiar na tani (ale z wiatrakiem) nocleg w Bombaju?

domi_de dołączył
08.09.2008

domi_de 20:32 | 20.02.2009

Indian House, Sea Shore i jeszcze chyba 2 mieszczą się w jednej kamienicy z widokiem na morze, niedaleko Taj Hotel i Bramy Indii. Tanio, są wiatraki i napoje z lodówki i kawka i pan z Sea Shore załatwia statystom dniówki na planach w Bollywood.

trevor dołączył
16.02.2009

trevor 20:46 | 20.02.2009

dzięki
napisz może jeszcze ile wynosi taka dniówka-statystówka? :)
ps
a jak najsensowniej dostać się w ten rejon z lotniska?
Pozdro

domi_de dołączył
08.09.2008

domi_de 21:12 | 20.02.2009

z lotniska pre paid taxi, dniówka rok temu to 500 rupii plus żarełko, nocleg w sea shore to 350 z widokiem na morze i 250 w indian house ale ze wspólnym sufitem..ha ha ha

trevor dołączył
16.02.2009

trevor 15:23 | 22.02.2009

dzięki za dobre rady i prośba o jeszcze...:) Nie wiesz może czym najekonomiczniej można pojechać do sanjay national park pod bombajem? Może polecisz mi jeszcze jakieś ciekawe miejsca w okolicach (może fort Bassai?) Acha no i jeszcze sprawa prohibicji... czy z zakupem mojego ukochanego rumu old monk mogę mieć kłopoty? Pozdro i dzięki R

domi_de dołączył
08.09.2008

domi_de 21:41 | 23.02.2009

ja zrobiłam 4dniowy wypad do Matheranu, boskie górki jakieś 3 godziny pociągiem z Bombaju na wschód, wjeżdża się toy trainem jak w Darjeeling na sam szczyt..a tam zakaz poruszania się czymkolwiek co ma motor, więc cisza, spokój i boskie widoki, turystów co kot napłakał, warto!!! na resztę pytań ci nie odpowiem, bo w Bombaju byłam tak oszołomiona, że nawet zapomniałam o istnieniu alkoholu;) zdjęcia z Matheranu na mojej stronce, polecam.

sulek3 dołączył
05.10.2008

sulek3 14:48 | 02.04.2009

Spędziliśmy 1 dzień w Salvation Army, czyli Armii Zbawienia. Śmieszne miejsce na Colabie, również werbują do filmu. Nocleg w trójce - 900 rupii, ale głównie są sale wieloosobowe (10-20 osób) z piętrowymi łóżkami. W takiej sali nocleg kosztuje 195 rupii i w tej cenie masz też śniadanie w stołówce (3 tosty, dżem, jajko, czaj, masło) - to chyba najtańsza opcja w Bombaju. Ale na nocleg romantyczny słaba, bo sale męskie i damskie...

trevor dołączył
16.02.2009

trevor 17:58 | 02.04.2009

To zabawne, bo pierwszą noc spędziłem właśnie w tym przytułku (nie miałem sił dłużej szukać po nocy). Miejsce nawet sympatyczne i nie trzeba bać się o bagaż - w dodatku 30 m od Taj hotel, czyli prawie w luksusie. Na krótką metę ok. Co do podziału na męskie i damskie to dodać trzeba, że panuje tam apperheid i są sale tylko dla białasów + Japończycy) (Nepalczycy już dostają sale dla Hindusów.)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl