Forum dyskusyjne


formalności wizowe

kategoria podróże po świecie

Rachciu dołączył
20.02.2009

Rachciu 20:06 | 20.02.2009

witam! w maju wybieram się do Tajlandii. Nie mam sprecyzowanego miejsca i planuje się przemieszczać po całym kraju. Wize planuje zalatwić na lotnisku. W formularzu wizowym jak zobczyłem należy podać adres w Tajlandii itp. a ja jak napisałem na wstępie nie wiem gdzie się zatrzymam i na jaki okres. Co w takim przypadku należy zrobić i czy są jeszcze jakieś inne dokumenty jakie należy wypełnić udają się do Tajlandii?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl