Forum dyskusyjne


tajlandia w maju

kategoria podróże po świecie

szymex dołączył
15.02.2006

szymex 22:47 | 15.02.2006

chcemy w drugiej polowie maja jechać do tajlandii, ale wszędzie (przewodniki) straszą przed uciązliwymi - upałami i wilgotnością powietrza. czy faktycznie jest tak cięzko, czy po prostu gorąco? :)


fotocd dołączył
06.02.2006

fotocd 18:29 | 17.02.2006

jak w piecu i to polewanym wodą, leje się z ciebie jak pod wyżymaczką, bardzo cięzko sie poruszać, to nie jest gorąco, to piekło, wilgotność ogromna, i ten skwar. ale odwagi na antarktydzie mają gorzej. dobrze radzę przesuńcie wyjazd tak aby byc tam zaraz po porze deszczowej, zaaklimatyzowanie się zajmie wam durzo czasu.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl