Forum dyskusyjne


Wyniku konkursu

kategoria podróże po świecie

dołączył

usunięty/nieznany 11:08 | 22.02.2009

Drogie g-trotery:)... temat "zachód słońca z jelonkiem" wyraźnie okazał się dla Was za trudny:):) Pomijam już masowe nadsyłanie prac.... już wiecej rowerów czy zdjęć chodnika na site'cie mamy.
Uważam jednak, że 2 prace zasługują na nagrody:
1 - Grzyb o zachodzie słońca - Beakal - za poczucie humory i twórcze podejście do konkursu
2 - Włochate mewy - Kadma - to wyjątkowo płochliwy gatunek a szczególnie o zachodzie słońca (sprawę przesądził horyzont.... jest ujęty w sposób typowy dla moich fotek)
Obiecane nagrody (40% ukr. suweniry) dostarczy kurier po przesłaniu adresu na moj mail - serio - byle przeslac do wtorku! ( w temacie maila - KONKURS)
Do następnego konk.

P.S. Odwołań nie uwzględnia się.... a i tak mam żal, bo nie było żadnych prop. korupcyjnych kierowanych do jury :):):)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl