Forum dyskusyjne

Podróż samochodem do Bułgarii

kategoria podróżowanie z dziećmi

marmoni dołączył
19.02.2006

marmoni 17:20 | 21.02.2006

Witam,
planujemy wyjazd z naszą 5 letnią córką wyjazd do Bułgarii samochodem. Czy może ktoś już taką podróż przeżył, wdzięczni bylibyśmy za odzew i udzielenie paru informacji na ten temat
Pozdrawiam
Mariusz

adam64 dołączył
20.12.2004

adam64 23:10 | 13.03.2006

napiasłem sporo informacji ale po dodaniu wszystko wywaliło. Zapraszam do korespondencji bezposrednio praze email: adam_her@op.pl
pozdrawiam
Adam

dominik3000 dołączył
15.05.2011

dominik3000 15:52 | 15.05.2011

podzielcie jazdę na dwa etapy z noclegiem w Rumunii jest masa pensjonatów w Rumunii o miłym standardzie i przyzwoitych cenach

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 18:00 | 16.05.2011

proponuję trasę przez Serbię, większość autostrady
proszę o jakie sprecyzuj o jakie informacje Ci chodzi.
Ogólnie przepięknie, mili ludzie, doskonałe jedzenie (nie byliśmy nad morzem więc mój komentarz nie dotyczy tego rejonu :-)). Wybieramy się znowu w tym roku. pozdr.

bialyzibi dołączył
08.05.2010

bialyzibi 08:30 | 19.06.2011

Mam pytanie bo krążą legendy że przekraczanie granicy serbsko bułgarskiej jest uciązliwe ? Jak wygląda przejazd autem przez Dunaj (opłaty , problemy?)Byliście może w górach Bułgarii (Riłą , Piryn)?
Mój adres bialyzibi@interia.pl

womANN dołączył
13.03.2011

womANN 12:10 | 19.06.2011

Kiedy miałam 10 lat a moja siostra 3, byłam z rodzicami w Bułgarii. Jechalismy pamiętam Fiatem 126p przez 5 dni. Nocowaliśmy w Rosji, Rumunii...Ehh.. Fajnie tak powspominac :)) Polecam !!!

alojz dołączył
08.06.2010

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl