Forum dyskusyjne

Pattaya

kategoria podróże po świecie

podruze dołączył
08.01.2009

podruze 11:43 | 25.02.2009

witam,co forumowicze Globtrotera sadza o miescie Pattaya?

podruze dołączył
08.01.2009

podruze 13:21 | 07.03.2009

Witam,czy nikt z turystow z Polski nie lata do Pattaya?Zapraszam

daaniello dołączył
08.05.2006

daaniello 15:59 | 07.03.2009

swiatowy fenomen, jeśli chodzi o prostytucje, jedynym powodem aby tam pojechać jest obejrzenie zjawiska prostytucji na skale wręcz nieprawdopodobną
bandy pijanych angoli zabawiających się z tajeczkami, taki jest obecnie obraz pattayi
a samo miasto, nic ciekawego, plaże to samo
ogólne moje zdanie: nie warto

kamil1979 dołączył
24.11.2007

kamil1979 22:21 | 02.04.2009

Daaniello , czy nie warto ?? MOim zdaniem warto tam zajechac chocby na 2 dni , nawet po to jakTy to mowisz w celu "obejrzenia zjawiska prostytucji na skale wręcz nieprawdopodobną " , fakt jest to miasto o opinii swiatowego burdelu , ale czy od razu trzeba przekreslac ten region ??? Phuket to kolejny ewenement i co , tez nie warto ??? Ja bylem 5 m-cy temu min. w Pattaya i powiem ze jak dla mnie Pattaya jako przystanek do Kambodży to był swietny pomysl , relaks , disco i kobiety , wiec jak dla mnie bardzo fajne miejsce , zalezy wszystko od tego kto co lubi. Kolejna rzecza jest wg. Ciebie "banda pijanych angoli zabawiających się z tajeczkami, taki jest obecnie obraz pattayi " heeeh , predzej bym powiedzial ze na chwile obecna to rosjanie i skandynawowie wioda prym jesli chodzi o frekwencje , ale bandy ??? za komuny bylo przekonanie zomowcow ze zgromadzenie ludzi powyzej 3 osob to juz Banda ;)
Moim zdaniem warto , Twoim nie , kazdy ma prawo do opinii i to szanuje , wszystko zalezy od tego co kto szuka .
pozdrawiam

daaniello dołączył
08.05.2006

daaniello 19:17 | 03.04.2009

bardziej chodzilo mi o to ze jTajlandia oferuje tyle ciekawych miejsc ze szkoda tracic czasu na pattaye i wykorzystac go na inne lepsze miejsca
jesli chodzi o narodowosc racja, ruscy lubia to miejsce lecz wg mnie caly czas dominuje tam brytania
swego czasu spotkalem na lotnisku w bangkoku grupe ok 50 mlodych anglikow wszyscy w jednakowych koszulkach "pattaya summer camp" czy jakos tak z rysuneczkiem tajki tanczacej go-go, ( pewnie ktos ich niezle kroi za takie sexwakacje)
jesli chodzi o imprezy i zycie nocne to naprawde wydaje mi sie ze bangkoku nic nie przebije, a napewno nie pattaya
phuket ma troche wiecej do zaoferowania, jest po prostu ladniejszy, przynajmniej tak mi sie wydaje
aa Kamil
jak juz w kambodzy byles to chyba kampong soam (sihanoukville) wspominasz dobrze ja tak kiedys utknalem i nie moglem wyjechac...
pozdro
Daniel

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl