Temat dyskusji: Kraj: Data dodania:
Sortuj po: najczęściej czytane najczęściej komentowane najnowsze

wszystkie wątki | wątki bez odpowiedzi | dodaj nowy wątek | posty od najnowszych

Wątek: Przyjeżdżajcie na Korfu | Temat: podróże po świecie | Kraj: Grecja

data dodania: 12:17 | 27.02.2009 komentuj | cytuj i komentuj
Petros_Polonos
Petros_Polonos

Gia sou!

Po kilku latach planowania, wreszcie na początku lutego przenieśliśmy się na Korfu. Oprócz mojej normalnej pracy uruchomiłem stronkę dla Polaków (nie tylko z Polski) o Korfu - kochamkorfu.wordpress.com 

Na razie jest całkiem non-profit, ale kiedyś może będzie z tego biznes.

W każdym razie jak ktoś chce się czegoś o Korfu dowiedzieć, coś tu lokalnie załatwić albo cokolwiek w związku z Korfu i szerzej Wyspami Jońskimi, to ja tu jestem, mam trochę czasu i jestem chętny do pomocy. Kontakt - najlepiej przez moją stronę.
data dodania: 15:43 | 27.02.2009 komentuj | cytuj i komentuj

usunięty/nieznany

ciekawa stronka, na pewno sie przyda tym ktorzy chca Korfu odwiedzic, a wam zycze powodzenia na nowym miejscu ;))))
data dodania: 08:01 | 28.02.2009 komentuj | cytuj i komentuj
Edgarek
Edgarek

Brawo, jestem pod wrażeniem profesjonalności strony
data dodania: 08:15 | 28.02.2009 komentuj | cytuj i komentuj
Petros_Polonos
Petros_Polonos

Dziękuję wszystkim za dobre słowa. Zapraszam jak najczęściej do mnie na stronę - i na Korfu.
Najbliższe plany na stronie:
- dodać niezależną galerię zdjęć
- Zacząć cykl artykułów żeglarskich, kulinarnych i o cenach nieruchomości
- Stworzyć zakładki tematyczne
- Namówić gości strony do intensywnego komentowania i udziału w ankietach :-)

Gia sou!
data dodania: 10:42 | 01.03.2009 komentuj | cytuj i komentuj
jte
jte

Polecam Korfu. Byłem tam w zeszłe wakacje i bardzo dobrze wspominam ten wyjazd. Korfu to miejsce dobre do leżenia na plaży, do zwiedzania, zabawy, odpoczynku. Tam każdy znajdzie coś dla siebie.

Wyspa Korfu
data dodania: 21:38 | 06.03.2009 komentuj | cytuj i komentuj
Petros_Polonos
Petros_Polonos

kochamkorfu.wordpress.com  - co nowego?

*** UWAGA!!! Poszukuję współpracowników w Grecji!!!
*** Szczegóły poniżej!!!!

Kali spera!

Ostatni tydzień był zmienny bardzo. Pogoda na Korfu i wieści z Polski - raz w dół, raz w górę. Mimo dodatkowych atrakcji udało mi się opublikować dla Was kilka nowości:

1. Można już zamawiać NOWOŚCI MAILEM! Po prawej stronie u góry strony jest ramka z linkiem i opisem. Komu się spieszy - niech kliknie feedburner.google.com/fb/a/mailverify?uri=KochamKorfu&loc=en_US  i ma.

2. Wprowadziłem dwie nowe zakładki.
- Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości (już jest jeden domek do wzięcia - bardzo piękny!)
i niebawem także łodzi i jachtów.
- Żeglujemy! czyli oferty czarterów, wiadomości żeglarskie i inne takie.
Zaglądajcie tam często, bo treści będzie przybywać. A najlepiej zamówić NOWOŚCI MAILEM! (Patrz wyżej)

3. Podpisawszy umowę agencyjną z firmą czarterową Corfu Yachting czym prędzej umieściłem jej ofertę na stronie. Zapraszam do korzystania z ich oferty. Jeśli coś dzięki Wam zarobię, moja strona będzie jeszcze piękniejsza i jeszcze lepiej będzie Wam służyć.

ZAPOWIEDZI:

- Z powodu różnych przeciwności losu, pierwszy artykuł Yin o gotowaniu na Korfu pojawi się w ciągu weekendu dopiero.
- Jutro mamy dwie wizyty: w Argos Apartments w Benitses i w naszej lokalnej Sacharoplastei (cukierni) gdzie dają dobrą kawę i jeszcze lepsze ciastka. Ciastek na stronie nie będzie, ale będą zdjęcia. Oczekujcie artykułów w niedzielę!
- Także w niedzielę ŻEGLARZE będą mogli przeczytać o tym, jak mogę pomóc polskim załogom i jachtom przybywającym na Korfu. Zaopatrzenie, transport, fachowcy, nocleg i rozrywki - cokolwiek wam potrzeba, da się sprawnie i tanio załatwić, pod warunkiem, że robi to z wyprzedzeniem ktoś tu na miejscu. Wystarczy poprosić. :-)

*** OGŁOSZENIE ***
Poszukuję współpracowników na Korfu, Wyspach Jońskich i na okolicznym stałym lądzie (także w Albanii!).
Jeżeli pracujesz (albo zamierzasz pracować) gdzieś w okolicy, jesteś solidna(y), zaradna(y) i masz dużo energii, masz dobre układy z Grekami, robisz niezłe zdjęcia i potrafisz ciekawie pisać o tym, co Cię otacza - dołącz do mnie. Na razie w tym co robię nie ma żadnych pieniędzy - ale jest dużo fanu. A jak się zacznie sezon, to będą i pieniądze. Wtedy się będziemy nimi dzielić.

Szczegóły - na priva. :-)

A teraz wszyscy razem: P-r-z-y-j-e-ż-d-ż-a-j-c-i-e n-a K-o-r-f-u!

Do zobaczenia!

Petros.

data dodania: 00:17 | 07.03.2009 komentuj | cytuj i komentuj
hightravel
hightravel

moze za wczesnie,,,,,, ale gratulacje oby sie spelnily Twoje marzenia i plany !! byc moze kiedys tam zajrze !!! pozdrawiam!!! ahojjjjjjjjjjjjj
data dodania: 19:26 | 14.03.2009 komentuj | cytuj i komentuj
Petros_Polonos
Petros_Polonos

Kali spera!

Wiosenny wiatr, wiosenne słońce, wiosenne porządki!

A na Korfu czuć już zbliżający się sezon. Po deszczowym tygodniu, korzystając ze słońca, ludność okoliczna rzuciła się (siga, siga...) do pracy. I my nie jesteśmy gorsi:

Mamy teraz nowy adres! kochamkorfu.pl 

Czytajcie, komentujcie - a nade wszystko - PRZYJEŻDŻAJCIE NA KORFU!

Aaaaby dostać świeże, sprawdzone osobiście i na miejscu, informacje i porady o Korfu - zapytaj!
data dodania: 13:39 | 06.05.2013 komentuj | cytuj i komentuj
Sa-Bina
Sa-Bina

juz we wrzesniu !!! :)
data dodania: 12:15 | 06.12.2013 komentuj | cytuj i komentuj
globfly
globfly

To się pewnie minęliśmy :) Też byłem we wrześniu :) Tutaj kilka fotek z mojego wyjazdu: www.globfly.pl/strefa-turysty/galeria-zdjec/korfu-grecja/ 
data dodania: 12:54 | 07.12.2013 komentuj | cytuj i komentuj
Sa-Bina
Sa-Bina

Fajne fotki! Mile wspomnienia i znajome miejsca poza gora Pantokrator :( Widze, ze mam czego zalowac! Fantastyczne widoki! Na Korfu spedzilam 2 tyg. - koniec wrzesnia-poczatek pazdziernika. Pozdrawiam!