Forum dyskusyjne

Hospitality couchsurfing w Maroko - probowaliscie

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

Lawendaa dołączył
27.07.2008

Lawendaa 12:32 | 27.02.2009

czy macie jakies dswiadczenia z nocowaniem u osob z takich portali jak couchsurfing czy hspitality w Maroku?
zalatwilam dla siebie i kolezanki kilka takich noclegow po drodze( u Marokanczykow, bo Marokanek na tych partalach praktycznie nie ma wcale)
i tak sie zastanawiam.. :P

akirija dołączył
05.01.2007

akirija 14:34 | 27.02.2009

A i owszem, we wrzesniu kilka noclegow spedzilismy z mezem u chouchsurferow i bardzo polecam ten sposob podrozowania. Szczegolnie jesli chodzi o pustynie, spedzilismy tam caly dzien i noc - pierwszy dzien ramadany w towarzystwie cudownych marokanczykow, i glownie dzieki nim milo wspominamy te wyprawe. Niestety w miescie nie koniecznie musi byc az tak milo, tam ludzie ktorzy nas nocowali byli mniej goscinni. Jesli planujecie wyprawe przez Zagore moge wam polecic chlopaka, ktory nas goscil (z couchsurfingu).

Lawendaa dołączył
27.07.2008

Lawendaa 18:13 | 28.02.2009

niestety nie bedziemy w Zagorze. Pobyt na pustyni planujemy na Ergg Chebbi - tam chyba przespimny sie w jakims berberyjskim namiocie, ceny sa bardzo tanie( ok 25 DH).
dzieki wielkie za odp!:)

maffin dołączył
18.04.2011

maffin 14:52 | 24.06.2011

Cześć wszystkim,

Dopiero co przeczytałem artykuł na temat couchsurfingu lostravelos.com/Artykuly/PORADNIK-TURYSTY/CouchSurfing-ndash-pr  zyjazn-za-kanape.html i planuję tego typu wyjazd jeszcze w te wakacje. Wydaje mi się, że może być trudno by ktoś mnie chciał mnie przenocować, w szczególności, że jestem nowy w serwisie. Co mogę zrobić, by ktoś mnie chciał??

Pozdro

Yavanna dołączył
25.04.2008

Yavanna 17:57 | 24.06.2011

Maffin!
Przede wszystkim musisz bardzo rzetelnie wypełnić informacje w swoim profilu i zamieścić kilka swoich zdjęć. Po drugie, wysyłając zapytania o możliwość zatrzymania się u kogoś, nie możesz dać do zrozumienia, że chodzi ci tylko o nocleg. Wielu couchsurferów jest na to wyczulonych, ponieważ ideą Couchsurfingu jest wzajemne poznanie się, a raczej poznanie odmiennych kultur, wymiana poglądów, doświadczeń i takie tam. Zatrzymując się u kogoś powinieneś spędzić z nim czas, spróbować ugotowanego przez niego obiadu, czy też ugotować coś polskiego :) W maju miałam pierwsze doświadczenia couchsurfingowe i stwierdzam, że jest to rewelacyjna idea, coś, co naprawdę daje możliwość posmakowania tubylczego życia. Wiem też, że przy każdej kolejnej podróży będę się starała nawiązać kontakt z ludźmi właśnie przez ten portal.
Życzę powodzenia!

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 15:02 | 25.06.2011

Idea fajna, korzystałem raz na Antylach Holenderskich, polecam, jeśli tylko będę miał okazję, myślę, że z pewnością to powtórzę ...

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl