Forum dyskusyjne

Skilled Migration Visa do AUSTRALII

kategoria podróże po świecie

usunięty/nieznany 14:55 | 01.03.2009

witam wszystkich,

chcialabym se dowiedziec czy ktos sie moze staral o taka wize i moglby odpowiedziec na pare pytan ktore mam?

z gory duze dzieki

Paula

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:47 | 01.03.2009

z tego co mnie wiadomo to najlepiej podciagnac sobie oczy na skosno np scotch tape # 3 zaladowac sie na statek ktory noca przyplywa na dzikie plaze szybki krotki bieg do pobliskiego bush i juz sie jest w Austarlii :-)))

usunięty/nieznany 15:53 | 01.03.2009

emski, jakbym taka droge rozwazala to nie dawalabym tu watku z zapytaniem :)

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:55 | 01.03.2009

ooops sorry :-))) a co to jest skilled migration visa ?

usunięty/nieznany 15:58 | 01.03.2009

cos jak wasza zielona karta :) daje mozliwosc stalego pobytu i pracy.

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:05 | 01.03.2009

ahhhhh teraz ponial to tak jak u mnie w skierolawkach jak wejdziesz do McDonalds i nie znasz castelano to nic nie zamowisz bo ciornym nie chce sie juz przewracac koltletami i tabuny wetbacks zalatwiaja wszystko tylko espanol necesito oczywiscie dla klientow :-))

usunięty/nieznany 20:56 | 01.03.2009

dzieki rayos, ale ja raczej chcialam pogadac z kims kto juz sie staral a najlepiej jakby znalazl sie ktos kto skladal sam aplikacje a nie robil tego przez posrednika badz agencje emigracyjna. my chcemy sami zlozyc i chcialam wiedziec czy ludzie ktorzy robili to sami dali rade przejsc przez to bez problemow i ile to trwalo a takze jakie mieli doswiadczenia z oszacowaniem zawodu.

Kolejne pytanie jakie mam to czy honoruja Cambridgowski egzamin z angielskiego AEC czy tez musi byc to IELTS?

dopiero sie do tego przymierzamy a widzac tony informacji na stronach, glownie na www.immi.gov.au  to chcialabym moc popytac osoby ktore same sie staraly wczesniej zanim zdecydujemy czy robic to sami czy dac komus zarobic zeby nam to zalatwil.

emski dołączył
13.12.2003

emski 01:06 | 02.03.2009

geee poczytalem o tych emmigartion przepisach i oni tam w Anglii wcale mie ulatwiaja wam zycia, kiedys to bylo inaczej i prosciej...wystarczylo dac w morde klientowi na ulicy i krolowa od razu na koszt wlasny wysylala do Austaralii to byly czasy :-))

Marta K dołączył
17.06.2007

Marta K 09:49 | 02.03.2009

ja staralam sie o wize(work permit) do Nowej Zelandii i szczesliwie ja otrzymalam.z Australia jest mysle podobnie a moze nawet troche latwiej na poczatku.z tym ze wiza to jedno a pozwolenie na pobyt staly to calkiem inna sprawa.
jesli Cie interesuje nowozelandzki proces aplikacji to sluze informacja.(prywatnie na maila)
pozdrawiam

usunięty/nieznany 10:45 | 02.03.2009

hej Marta, jesli staralas sie sama o wize, bez zadnych posrednikow to bardzo prosilabym cie o kontakt mailowy jako ze twojego maila nie podajesz na stronce. Bede wdzieczna jesli napiszesz na paulinqa.ka@gmail.com.

Pozdrawiam

Paula

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl