Forum dyskusyjne

Półwysep Jukatan - kto był Potrzebna pomoc

kategoria podróże po świecie

kraj Meksyk

KaTe_WN dołączył
01.03.2009

KaTe_WN 22:18 | 01.03.2009

W związku z prowadzonymi przeze mnie badaniami dotyczącymi atrakcyjności turystycznej Półwyspu Jukatan w Meksyku zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie odpowiedzi na zamieszczone w kwestionariuszu pytania. O wypełnienie ankiety proszę osoby, które były już kiedyś na Półwyspie Jukatan w Meksyku.
Ankieta ma charakter anonimowy, a jej wyniki zostaną wykorzystane w mojej pracy magisterskiej realizowanej w ALMAMER Wyższej Szkole Ekonomicznej.

Oto link do ankiety:
www.ankietka.pl/survey/show/id/21143/ankieta.html 

Serdecznie dziękuję za odpowiedź na pytania, współpracę i poświęcony czas.
Katarzyna Aleksandrowicz

emski dołączył
13.12.2003

emski 22:45 | 01.03.2009

rzucilem sie na ta ankiete jak pies na kosc i stwierdzilem ze ta ankieta a przynajmniej pytania w niej sformulowane to jeden wielki BS :-)) jestem tam pare razy do roku glownie szwendanie sie nurkowanie i popijanie ale te pytanie w ogole nie oddaja istoty tego regionu ...czy byles tam z kochanka czy z zona ? to jest najistotniejsze a pytac o nurkowanie w na Cozumel czy Excalak to tak jak pytac czy lubisz sie kapac w wannie czy beczce :-)) a gdzie Cenotes najwieksza atrakcja swiatowego scuba diving ? skoro juz pytanie o nurkowanie ehhh BS :-)))

usunięty/nieznany 07:40 | 02.03.2009

wypelnilam, nie byla taka zla

mam uwage odnosnie pytania 12

nie ma opcji - NIE WIEM. jako ze ja nie bylam ani w Kabah ani w Sayil to odpowiadajac (1) nie jest to do konca wiarygodne skoro pozostalych dwoch nie widzialam.

pozdrawiam

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:22 | 02.03.2009

uprzejmie donosze ze tez ja wypelnilem ale mailem problemy ze sposobem zformulowania pytan i tylko tu byl problem, odnioslem wrazenie ze autorka ankiety nie bywawsza na Yucatanie :-)) moj ostatni pobyt w New Orleans stoje sobie na ulicy obserwuje kuglarza a obok mnie stoi zupelnie niczegowata laska i kuglarz mnie wyciaga z tlumu do jakiegos trick i pyta mnie czy ta obok to moja zona czy jestem na "busines" trip :-)) i tak mniej wiecej byly zformulowane te pytania w ankiecie :-)) i to by bylo na tyle ...spadam ponizej 10tki

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl