Forum dyskusyjne


tabletki do odkażania wody

kategoria podróże po świecie

angela dołączył
08.03.2006

angela 16:57 | 17.03.2006

czy wiecie gdzie moge takowe kupić i jakie są ceny takich tabletek (sprawdzałam w podrózniku i nie mają pozwolenia na ich sprzedaż)


andrzejwroc777 dołączył
14.03.2006

andrzejwroc777 19:39 | 23.03.2006

Cześć Angela. O tabletkach odkażajacych info znajdziesz wchodząc na wyszukiwarke: www.google.pl  i wpisujac hasło : tabletki do odkażania wody. Strony: www.warrior.pl  - tabletki "pantocit" (do nabycia w aptece),
www.escape.com  - tabletki "micropur' (na bazie srebra ok. kilkadziesiąt złotych) , www.kajaki.pl  - tabl. certisil combina. Jak nic nie znajdziesz w aptekach to zwróć się do sanepidu - tam powinni ci pomóc.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl