Forum dyskusyjne

dotyczy Gaji i wszystkiego co Nas otacza

kategoria propozycje nowych działów

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 00:47 | 07.03.2009

tak sobie pomyslalem ze fajnie byloby ,,gdyby oprocz tematow bizacych lekkich i niebywale przyjemnych , mozna porozmawiac o tematach waznych .Moze troszke oderwijmy sie od tej wspanialej powierzchownosci, ktora do niczego niezobowiazuje i niczego nie wymaga . Czy stac Nas na odrobine realizmu ,czy za wszelka cene chcemy od niego uciec ?? czekam na ciekawe, tematy ktorych jest mnostwo ..... Powaga!!

usunięty/nieznany 22:12 | 07.03.2009

chcialam zaproponowac temat "zapanowanie nad strachem przed nieznanym" ale zaraz mi Hajek powiesz ze ja znowu o adrenalinie wyjezdzam... a ja calkiem powaznie...

dzis czytalam ciekawy artykul w Adventure Travel o tym jak czlowiek dopoki nie zapanuje nad strachem przed nieznanym nie ma szans zeby sobie w podrozy poradzic. a jak juz zapanuje nad takim strachem to poradzi sobie wszedzie... ten artykul byl w odniesieniu do wypraw motocyklowych dookola swiata ale w sumie ma duzo prawdy w odniesieniu do kazdej wyprawy na wlasna reke...

mozemy podyskutowac moze o tym jak ci z was ktorzy podrozuja zawsze na wlasna reke, bez zadnych agentow czy posrednikow, jak sobie poradziliscie na poczatku z tym strachem przed tym co was w danym miejscu spotka i co taka podroz przyniesie i jak sie skonczy... bo mysle ze to wlasnie strach przed nieznanym jest glowna przyczyna dla ktorej ludzie jezdza na tzn urlopy w pakiecie - czyli lot+hotel+jedzenie... wszystko zorganizowane i podane na tacy... czy mozna to nazwac przygoda? co o tym myslicie?

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 22:35 | 07.03.2009

Paulinqo pewnie sie zle zrozumielismy, wszystkie podroze ktore do tej pory odbylem byly bez zadnej organizacji z zewnatrz, ale czy to jest powod do dumy ???alez nie!!! nie poczytam sobie tego jako sukcesu .Normalaka ot co! mialem na mysli przemyslenia na temat , co moglibysmy zrobic zeby poprawic zycie na ziemi lub sprawic chocby drobne zmiany ktore w naszej mentalnosci , ktore zmienilyby chocby troszeczke zle nawyki i ustalenia .:)))

dominkom dołączył
19.07.2008

dominkom 22:54 | 07.03.2009

Widzę, że się nudzicie, to obejrzcie sobie inne fotki
www.oddee.com/item_96563.aspx 

hightravel dołączył
24.03.2008

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 06:44 | 08.03.2009

Wiesz Hajek - nie jest to takie proste. Najciekawsze poważne rozmowy powstają spontanicznie. Dużo trudniej jest rozmawiać na jakiś narzucony temat poważnie, dużo łatwiej jest zażartować :-)). Oczywiście można próbować, ale raczej powinno to polegać na przedstawieniu tematu i następnie napisaniu własnej opinii. Może zaskoczy a może nie! :-))

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 10:14 | 08.03.2009

no tak AMKB, w sumie masz racje ! ja tak wlasnie spntanicznie zasygnalizowalem tylko taka potrzebe dialogu ,na tematy bardziej powazne ,byc moze stanie sie to zapalnikem inicjujacym wybuch waznych i interesujacych tresci zwiazanych nie tylko z podrozami , ale wszystkiego co nas intryguje ,ciekawi, bawi lub denerwuje:))

trylu57 dołączył
11.12.2010

trylu57 13:04 | 25.06.2012

Rzucę taki wątek......trekking po naszym kraju z namiotem.Gdzie możesz rozbić namiot??????........oczywiście tylko w miejscach wyznaczonych,oznakowanych itp.A co zrobić gdy noc cie łapie na szlaku???.Miałem taką przygodę w lubuskiem.Rozbiłem się nad jeziorem bo noc mnie dopadła....no i rano....zbudziło mnie dwóch ładnie ubranych panów.Jeden ze strazy leśnej drugi strażnik wędkarski.Oczywiście dostałem mandat za "dzikie obozowisko".A teraz podobna sytuacja w drodze na Syberię.Jechałem przez Ukrainę.Byłem zmęczony.Zjechałem z drogi i rozbiłem się przy kępie drzew.Za godzinkę zbudzili mnie milicjanci ukraińscy,ale z pytaniem czy wszystko jest ok i czy nic się nie stało,a może potrzebuję pomocy.Na moją odpowiedż ,że wszystko jest w porządku pożyczyli dobrej nocy i odjechali.I gdzie się czuję wolnym człowiekiem......???Popatrzcie też ile dookoła tablic nakazów i zakazów......no cóż......żyjemy w wolnym kraju.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl