Forum dyskusyjne

Apel do SKI

kategoria inne

swift dołączył
27.02.2007

swift 15:01 | 12.03.2009

Kolegę o pseudonimie SKI stać na wyjazd do USA, ale widocznie nie stać go na przewodnik.
Rozdziela równo z góry na dół same"3" niezależnie od poziomu zdjęcia.

mkguru dołączył
09.03.2009

mkguru 15:04 | 12.03.2009

Ano jakoś tak, niestety.
Ale ja nawet na jedynkę też się załapałem :)
Przy okazji, czy tu jest zwyczaj żeby wywalać zdjecia które nie spotkały się z pozytywnym przyjęciem, czy one odchodzą sobie po prostu do lamusa?

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 15:10 | 12.03.2009

możesz wyrzucić takie zdjęcie, albo zostawić, jeśli np. uważasz, ze jest wartościowe itp., to zależy od Ciebie, tylko Ty zarządzasz swoimi zdjęciami wg własnego uznania:)
a co do ocen, wczoraj podobnie slowak skosił wsyzstkie zdjęcia z tapety, sa 3 i nawet 2 pod piątkami innych... musimy się chyba pogodzic z tym, ze każdy ocenia po swojemu, choc po to jest skala ocen, aby rozróżniac lepsze od gorszych pozycji, a nie tylko kosić je z czołówki...

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 15:42 | 12.03.2009

rozne sa metody dla osiagniecia popularnosci ( kontrowersyjnosc )czasem przyjmuja taka forme , latwiej kliknac , niz zrobic dobre zdjecie !! brak umiejetnosc wlasnych czasem budzi agresje w stosunku do innych , byc moze to jest wlasnie tego przejaw ? lub komus w zyciu znowu cos nie wyszlo !! :))) jesli sie komus niepodoba dane zdjecie ,wytarczy je po prostu pominac .

mkguru dołączył
09.03.2009

mkguru 15:50 | 12.03.2009

Z drugiej strony nie chodzi też o to, żeby nie sygnalizować, że zdjęcie jest kiepskie. Autor może je np wówczas usunąć. Jednak powinno to dotyczyć zdjęć ewidentnie słabych technicznie, źle skadrowanych, bez żadnego tematu. W archiwum tego portalu znalazłem całą masę zdjęć które nie są żadną rewelacją fotograficzną, są ledwie poprawne, ale z uwagi na wspomnienia autora, lub to co chciał przekazać - znalazły się tutaj. Czy to oznacza żeby je wszystkie obrzucić ocenami 1 ? Chyba niekoniecznie. Lepiej więc czasem pominąć je niż klikać bez namysłu w jedynkę.

usunięty/nieznany 16:01 | 12.03.2009

mkguru - to samo uwazam i o to samo z poczatku walczylam. ja daje same piatki, okazjonalnie 4-ki. oceniam tylko zdjecia ktore mi sie podobaja. kiedys mialam faze na ocenianie szczere wszystkiego co podeszlo, ale postawilam za duzo kiepskkich ocen i mi sie to nie podobalo bo sie zle z tym czulam. zeby stawiac 1-ke trzeba naprawde badz nie miec uczuc badz byc zlosliwym.

powiem wam, ze na takich klikaczy rasowych czasami dziala jak sie ich pojdzie pooceniac taka sama skala jak oni oceniaja innych, czyli dobre zdjecie na 3, srednie na 2 a takie sobie na 1... ja tak robie i czasami dziala. ale ja nie dbam o rewanz, jak ktos potem wroci i moje foty nisko poocenia to ja mam to gdzies. tym razem ta jedynka za fotke drogi w Botswanie to moim zdaniem konkretnen przegiecie... poszlam pooceniac fotki SKI, i choc czesc ladna, to taką skalą jaką on ocenia inne fotki to zadne z JEGO zdjec w JEGO skali oceniania nie jest wyzej niz 3 moim zdaniem... jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, to może się nauczą... i to żaden rewanż za kiepskie noty, to po prostu stosowanie tej samej skali oceniania jaką oni sami stosują tyle że tym razem do oceny ich zdjęć... Myślę że takim sposobem pozbędziemy się choć części niesprawiedliwych ocen....

usunięty/nieznany 15:50 | 12.03.2009

slowak to myslalam ze mi troje zasadzil za wczorajszy Meksyk dlatego ze ja go kilkoma trojami uraczylam za niektore z jego fotek kanionowych. myslalam ze to tak sobie odbil za to ;)))))

hahaha... dziecinne to wszystko tutaj. rada - nie przejmowac sie ocenami. jesli zdjecie jest dobre to ktos kto ocenia sprawiedliwie i zobaczy taka dwoje czy troje to oczywiscie od razu bedzie wiedzial ze taka ocena byla dana z zawisci... no i wlasni tym bardziej nie rozumie czego niektorzy chca byc znani jako tacy co zazdroszcza i obcinaja oceny... hahaha... postrach globtroterowskich srednich - tyle tylko ze one sa tak przydatne jak futro w tropikach w porze najwiekszego upalu....

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 17:11 | 12.03.2009

Wyjaśnienie:
Ski, Slowak38 i Andin63 "nadają" od czasu do czasu z tych samych IP, więc są to/ jest to najprawdopodobniej ta sama osoba. Przy braku moderatora i minimalnym zainteresowaniu ze strony GlobAdmin wasze żale są niestety wg mnie bez sensu.... :-(((...

IP Ski: 66,230,230,230 lub 85,25,151,22 lub 204,8,156,142 lub 80,187,221,32
IP Slowak: 38: 85,25,151,22 lub 194,167,228,71 lub 88, 128, 87, 234
IP Andin63: 80,63,56,149 lub 82,128,200,84 lub 204,8,156,142

usunięty/nieznany 17:20 | 12.03.2009

hahaha, to jzu wszystko wyjasnia, i fakt ze i slowak i ski ze stanow fotki zarzucili... spryciarze te nasze kloniki, sie maskowac chcieli... ciekawe czy i Starego Podroznika IP nie podpasi pod te wyzej wymienione ;)))))))

oj jacy ludzie niektorzy sa malutcy... powiedzcie mi kloniki jaki jest sens w tym co robicie? no jaki?

usunięty/nieznany 17:22 | 12.03.2009

ej, a czy slowak to nie jest przypadkiem ten gosc, co kiedys tak glosno krzyczal ze przyczyna dla ktorej sie klonuje to pokazac bezsens systemu? doczytalam sie o tym na jakims wczesniejszym watku na forum. jak go ktos zdemaskowal to wrocil caly bojowo nastawiony usprawiedliwiajac sie ze robil te klony po to zeby udowodnic Adminowi ze nie wie co sie dzieje... to bylo miesiace temu... Slowak? co tym razem udowadniasz????

swift dołączył
27.02.2007

swift 17:28 | 12.03.2009

Zauważyłem również ,że są z nami inni "wielcy fotografowie", którzy nie wystawili ani jednego zdjęcia, natomiast sami oceniają niskimi ocenami wszystkich jak leci. Coś tu jest nie tak

usunięty/nieznany 17:47 | 12.03.2009

swift, nie coś, tylko ewidentny brak moderatora... tyle rzeczy które tutaj bez szemrania przechodzi pod nosem Admina to szok... ja nadal jestem za zniesieniem ocen kompletnie. wtedy raz na zawsze skończyłby się problem klonów...

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 00:57 | 13.03.2009

..hmmy ciekawe spostrzeżenie z tymi IP naszych krytyków, ale jeden ściął fotki dwa dni temu, a jego IP wskazuje na Londyn, a drugi wczoraj i ma IP z Poznania, duża odległość, ale mogło się tak złożyć, ze ktoś na weekend do kraju leciał i zrobił taki numer okazyjnie.. kto wie, może to ten sam klon...:(( zresztą slowak już swoje 10 arcydzieł z USA zdjął.. te zrobione w 5 minut:((( obiekt może i ciekawy był, ale co to za portfolio w ogóle..:(o umiejętnościach fotograficznych nic nie mówiło...
swift, a co do oceniających bez dorobku, to chyba mówisz o zamierzchłych czasach, od paru miesięcy, trzeba mieć minimum 10 własnych prac (jak mi się wydaje), żeby móc oceniać. o jakich nickach mówisz???

slowak38 dołączył
01.11.2008

slowak38 20:47 | 13.03.2009

Droga marianno, ja swoich "arcydziel" nie zdialem!. Nie wiem kto to zrobil. Na swoim koncie znalazlem IP 89.228.211.35 gdzies z Kalisza. Ja nigdy w Kaliszyu nie bylem. Zreszta jestem za granica, tak ze nie wiem o co tu biega ani kto tym steruje. Czy innym tez same zdjecia znikaja z konta?

usunięty/nieznany 21:04 | 13.03.2009

mysle ze z tym sie powinienes udac do Admina

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl