Forum dyskusyjne


Motocyklem

kategoria podróże po świecie

kraj Rosja

milet dołączył
18.01.2005

milet 07:59 | 15.03.2009

Witam,
24 lipca mam nadzieję wystartować (jeden motocykl, para)w trzy tygodniową podróż do Karelii i nawet trochę dalej. Miejsca przepiękne i rzadko odwiedzane. Powrót - Insha'Allah - 16 sierpnia i 6 tysięcy przejechane. Podróż będzie lajtowa w zasadzie bez off-roadu, ale drogi są tam jakie są, czyli czasem jest mniej asfaltu. Szukamy otwartych ludzi (maks oprócz nas jeszcze dwa motocykle), którzy nie tylko chcą pruć jak najszybciej na północ, aby zobaczyć zachlapaną błotem tabliczkę Murmańsk, ale mają ochotę połazić po muzeach w Petersburgu, zobaczyć wyspę Kiży, wyspy Sołowieckie, ale i ponudzić się z dzień czy dwa na karelskiej wsi popijając miejscowy samogon. Wyprawa niskokosztowa. Kontakt milet@o2.plStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl