Forum dyskusyjne


Karta kredytowa w Indonezji

kategoria podróże po świecie

erravi dołączył
27.10.2006

erravi 09:13 | 15.03.2009

Czy można płacić kartą kredytową za lokalne przeloty w Indonezji? I jak wygląda temat pobierania gotówki przy użyciu karty kredytowej? Będę wdzięczna za informacje!


viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 17:24 | 15.03.2009

Indonezja to nie jest koniec świata. Gotówkę pobiera się z bankomatu tak samo jak gdzie indziej, bilety lotnicze kupuje się tak samo jak u nas, przez internet. Wchodzisz na stronę Garuda lub Airasia i kupujesz bilet albo tam na miejscu, albo jeszcze w Polsce przed podróżą. Jak kupisz wcześniej, to zapłacisz mniej.


turkus dołączył
02.07.2006

turkus 09:52 | 16.03.2009

w każdym mieście znajdziesz bankomaty , im dalej na wschód tym ich mniej, w kwestii biletów lotniczych , kilku przewozników ma serwisy internetowe , ale nie wszyscy , ostatnio miałem problemy z Lion Air , nie przyjmował mi karty . Jest sporo biur sprzedaży biletów gdzie za niewielką prowizją możesz kupić bilety .


nena dołączył
15.01.2007

nena 15:59 | 12.04.2009

Hej bylam w ind w zeszlym roku oglnie ine bylo problemow z pobraniem gotowki z bankomatow za wyjatkiem Wameny, tam przez ponad dwa tygi nie bylo takie mozliwosci.


dariuche dołączył
08.02.2007

dariuche 03:06 | 30.04.2009

Gdybym teraz jechał do Indonezji, nie liczyłbym na kartę kredytową. Po pierwsze można nią płacić w zasadzie sporadycznie. Tylko w zachodnich sklepach lub sieciach typu Starbucks. Gdy chciałem kupić przez Internet bilet Lion Air, nie przyjmowała Visy. Gdy płaciłem za lot w biurze podróży, doliczono 3 proc. prowizji. Bankomaty raczej działały, ale dla spokoju ducha nie sprawdzałem, ile naliczają marży. Niemniej jednak uwielbiam Indonezję.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl