Forum dyskusyjne

loty lokalne w Brazylii

kategoria podróże po świecie

kw1111 dołączył
22.03.2009

kw1111 08:53 | 23.03.2009

Proszę o informacje które linie lotnicze są najtańsze na terenie Brazylii, jeżeli ktoś kupował to prosiłbym o przykładowe ceny, czy jest prawdą że kupując z Polski na stronie internetowej GOL jest znacznie drożej niż kupując w Brazylii gdzie i kiedy można najtaniej kupić

kalach dołączył
09.11.2008

kalach 18:50 | 25.03.2009

Wiec tak. Ja będąc w Brazylii wykupiłem sobie passa na łącznie 5 lotów w TAM-ie (zaoszczędziłem ok 500zł, w porównaniu do zakupu przez internet). Można to zrobić albo na lotnisku albo tak jak ja w agencji linii lotniczych w centrum któregokolwiek z większych miast, oczywiście jeżeli taką uda się Tobie znaleźć:) Możesz też skontaktować się z polskim biurem linii z którymi lecisz do Brazylii, u nich możesz kupić podobnego passa. Ogólnie wychodzi taniej niż przez internet. GOL-em leciałem z Rio do Salvadoru i to co najlepiej zapamiętam to lądowanie, najgorsze w jakim uczestniczyłem.. Jest tańszy od Tamu o ok 50-200zł na locie, ale niesmak po lądowaniu pozostał więc odradzam..

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl