Forum dyskusyjne

Połączenie do Singapuru powrót z Hong Kong

kategoria podróże po świecie

gnome dołączył
28.06.2008

gnome 12:58 | 26.03.2009

Witam!
Planuję w rejonach Października wylot do Singapuru i jakiś miesiąc później powrót z Hong Kongu. Czy możecie podrzucić mi jakieś w miarę nie drogie połączenie? Ceny trochę mnie straszą (w porównaniu z zeszłorocznym Pekinem :]).
Pozdrawiam.

literak dołączył
27.04.2007

literak 21:53 | 26.03.2009

Dzisiaj wlasnie patrzalem i znalazlem cos takiego:
Katowice KTW - Singapore SIN
SOB, 01 sierpnia, 18:45 Katowice Pyrzowice KTW - SOB, 01 sierpnia, 20:20 Frankfurt International (terminal: 1) FRA, LOT, lot numer: 5361, typ samolotu: Embraer 170
Frankfurt FRA: czekasz 1h 35m
SOB, 01 sierpnia, 21:55 Frankfurt International (terminal: 1) FRA - NIE, 02 sierpnia, 15:50 Singapore Changi (terminal: 2) SIN, Lufthansa, lot numer: 778, typ samolotu: Boeing 747-400 pax

POŁĄCZENIE 2
Hong Kong HKG - Katowice KTW
SOB, 29 sierpnia, 12:55 Hong Kong Hong Kong (terminal: 1) HKG - SOB, 29 sierpnia, 18:45 Frankfurt International (terminal: 1) FRA, Lufthansa, lot numer: 739, typ samolotu: Boeing 747-400 pax
Frankfurt FRA: czekasz 3h 35m
SOB, 29 sierpnia, 22:20 Frankfurt International (terminal: 1) FRA - SOB, 29 sierpnia, 23:45 Katowice Pyrzowice KTW, LOT, lot numer: 5364, typ samolotu: Embraer 170

CENA: 3700zl

a z Wawy:
taka sama cena tylko ze z KLM:)

gnome dołączył
28.06.2008

gnome 08:29 | 27.03.2009

No widzisz a ja znalazłem połączenie z Londynu do Singapuru przez Katar liniami Qatar Airways za 1700PLN!
Do Londynu można tanio dolecieć więc to się wydaje opłacalne w sumie tylko nie wiem co z tymi liniami.....nie żebym był uprzedzony ale generalnie staram się unikać połączenia arab i samolot :/
Może ktoś leciał tymi liniami przez Katar i może coś o nich powiedzieć ?

viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 18:28 | 27.03.2009

Nie obawiaj się, terroryści nie porywają arabskich samolotów, tylko amerykańskie. 1700 zł to dobra cena, jeśli mieszkasz w Londynie. Piszesz, że do Londynu można tanio dolecieć. Czasami można, ale tutaj musisz zgrać dokładnie dni lotów, a bilety są tanie nie w każdy dzień. Samoloty do Singapuru odlatują z LHR, a tanie linie latają głównie do Luton i Stansted. Przejazdy między lotniskami kosztują 50-100 zł w jedną stronę, a jak samolot sie spóźni to za taksówkę zapłacisz nawet kilkaset zł. Może być tez potrzebny nocleg. Dopiero jak określisz dzień wylotu i powrotu, będziesz mógł ocenić całkowity koszt podróży. Teraz Lufthansa ma w promocji bilety z Polski do Singapuru po 2900 zł, a do Hong Kongu poniżej 2500 zł. Z HKG do SIN lata Airasia, też mają tanie bilety.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl