Forum dyskusyjne


pokaz slajdów - Nowa Zelandia

kategoria podróże po świecie

creedka dołączył
28.03.2006

creedka 23:47 | 06.04.2006

Turystyczne Koło Naukowe Wagabunda ma zaszczyt zaprosić na pokaz slajdów Włodzimierza Musiała - „ Nowa Zelandia”.
Włodzimierz Musiał - z wykształcenia inżynier rolnik, z zamiłowania podróżnik – fotograf.
„W 1999 roku rozpoczęła się moja przygoda ze światem. Pierwszym egzotycznym krajem, który samotnie odwiedziłem były Indie. Po powrocie wiedziałem już, że pokazywanie piękna świata jest moim powołaniem. Tak oto zostałem podróżnikiem, fotografem, pilotem wycieczek - więcej szczegółów na mojej stronie www.wladi-travel.pl. 
Do chwili obecnej odbyłem ponad 30 dalekich wypraw, pilotowałem grupy do blisko 30 państw pozaeuropejskich na 5 kontynentach.
Ostatnio dwukrotnie odwiedziłem Nową Zelandię (w listopadzie 2005 oraz marcu 2006), spędzając tam w sumie ponad 6 tygodni. Podróżowałem wynajętym samochodem, co dało mi dużą swobodę i niezależność. Odwiedziłem najbardziej znane miejsca na obu wyspach, rozpocząłem w Auckland na Wyspie Północnej, a zakończyłem w Christchurch na Wyspie Południowej. Wspaniała przyroda, niesamowite krajobrazy to główne atuty Nowej Zelandii. Moimi ulubionymi miejscami są: Park Geotermalny Wai-O-Tapu w okolicy Rotorua i Park Narodowy Tongariro oraz Alpy Południowe. Około 360 slajdów to fotograficzny plon obu wypraw. Zapraszam w podróż do Nowej Zelandii – kraju na krańcach świata...” Włodzimierz Musiał


Pokaz slajdów odbędzie się we wtorek 11 kwietnia 2006 o godzinie 19.00 w sali nr 9, paw. Dydaktyczno-Sportowy ( AE Kraków, ul. Rakowicka 27 )

Wstęp wolny!!!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl