Forum dyskusyjne

Czyżby to KRYZYS

kategoria podróże po świecie

0000000000000 dołączył
12.12.2008

0000000000000 23:12 | 28.03.2009

Cóż tu sie porobiło na tym portalu,,,Trochę mnie tu nie było ale trudno mi się zmieścić w tej formie ..Czy to towarzystwo wzajemnej adoracji z emski i AMKB na czele?Swoja drogą mam do WAS{emski i AMKB}żal,że ten podróżniczy portal sprowadziliście na skraj upadłości.Gdzie sa znakomite fotografie podróżników?Czyżby unikalli tego TOWARZYSTWA?

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 23:15 | 28.03.2009

Atak fajnie było jak tu nie zaglądałeś

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 00:39 | 29.03.2009

z czym było fajnie że ktoś ma odwage powiedzieć co myśli na ten temat???

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 01:49 | 29.03.2009

13 zer czyli blądynka się pojawiła!!!! :-)))))))))) A to nie Ty byłaś pod pseudonimem Beata Zero???? Wiesz, od czasu kiedy zniknęłaś jakoś tak się fajniej tutaj zrobiło!!! Znajdziesz również i malkontentów - normalne, ale chyba generalnie nie jest aż tak źle? :-))))

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 01:56 | 29.03.2009

13 zer - jeszcze jedno - Widzisz są niezależne sposoby do oceniania jak się rozwija portal. Zanim zaczniesz coś zarzucać to sprawdź czy masz rację!!!!!! Jednym z najpoważniejszych jest Alexa. W ciągu ostatnich 3 miesięcy zasięg Globtrotera wzrósł o .......... 52%!!! Sprawdź!!! Niezły wynik jak na upadający portal.... Oj blądynko, blądynko.....:-)))))))))))

tommy#1 dołączył
23.03.2008

tommy#1 01:52 | 29.03.2009

0000000000000, masz duze piwo u mnie :)

pozdrawiam, t

emski dołączył
13.12.2003

emski 04:23 | 29.03.2009

kolego cichy ty mi juz powiedziales w prywatnym e-mail co myslisz na ten temat troche innym slownictwem i nie takim cichym jak tu szepczesz skromnie :-)) wiec blysnij jeszcze raz pokaz na co cie stac napewno polubia to wszyscy :-))

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 01:59 | 29.03.2009

Tommy!!!!!! O udało Ci się nawet nie przeklinać!!!! Może jednak lekcję zapamiętałes??? :-)))

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 03:01 | 29.03.2009

No jeszcze tylko brakuje Akinom.... :-)))

tommy#1 dołączył
23.03.2008

tommy#1 03:19 | 29.03.2009

Przy okazji - Paulinqa, dzieki za mile slowa :)

emski dołączył
13.12.2003

emski 04:12 | 29.03.2009

wiesz co ciebie "troche tutaj nie bylo" tak jak dziesiatki innych ktorych tutaj troche nie ma a sa . Tak z ciekawosci i nudow klikam czasami po ludziach ktorych troche tutaj nie bylo i o dziwo oni troche tutaj sa prawie codziennie i siedza zagladaja do tego "naszego prywatnego cyrku emski AMKB" siedza bez slowa bez z klikania bez zdania bez wyrazu i siedza takie 000000000000 z pretensjami do calego swiata a juz do mnie najwiecej chyba bo jestem szczesliwym odbiorca prywatnych e-maili z ktorych zamiescilem raz tylko jeden a reszte to smietnik ze wgledu na slownictwo w nich zawarte. Takze drogie 0 nie emski nie AMKB i pare innych zabija ten server tylko wasza obojetnosc albo i nieumiejetnosc znalezienia sie tutaj, byl czas ze pare roznych 0 probowalo wszczynac pyskowki awantury byl czas ze tabuny klikaczy grasowaly tutaj wykanczajac wielu dobrych autorow tabuny klonow jak ty sama probowaly prowadzic swoje wlasne podchodowe wojny i raptem to zniknelo i zrobilo sie nudno spokoj cisza tylko emski i AMKB rzadza tutaj bezlitosnie wykanczajac wszystko co po drodze wiesz co rzygac mi sie chce takim twoim komentarzem zeby nie powiedziec ci dosadniej a mam na koncu jezyka. Krotko mowiac niech sie reszta takich zer w koncu otrzasnie niech cos zacznie tu robic i odzywac sie i moze podniesie to upadle forum na znakomity poziom fotografi i konversacji podrozniczych a wiec zero do roboty !!!!

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 08:03 | 29.03.2009

No jak ja jeszcze się dołożę ... 0000000000000 Tommy#1 dawajcie,w tył zwrot i do roboty !!!:) A emski i AMKB wcale nie rządzą !!! Oni tylko pyszczą :)) Mam nadzieję że wrócicie !!!Choćby po to żeby postawić 5 za genialne foto AMKB (podpowiem z poziomicą) :)) Przecież widzicie co tu się dzieje,brakuje odważnych ludzików,do rozmowy :((( Ja tutaj nowa jestem :)))

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 08:06 | 29.03.2009

Barbi: Czy możesz otworzyć drzwi???

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 08:39 | 29.03.2009

NIC nie rozumiem :((( Głowa mi pęka,pies drze mordę,idę coś łyknąć :))) Tabletkę :))))

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 12:06 | 29.03.2009

Oj, blądynie, blądynie AMKB. Zasięg wzrosl, ale nie bierzesz pod uwage, ze w ostatnich miesiacach wiekszosc zdjec nadaje sie bardziej do albumu rodzinnego niz na portal podrozniczy. Wiekszosc dyskusji tez nie ma zwiazku z podrozami: "((( Głowa mi pęka,pies drze mordę,idę coś łyknąć :)))" . Oczywiscie statystyki rosna, portal sie rozwija, tylko w jaka strone? Ostanim hitem jest zdjecie z poziomica. Prawdziwe "globtroterskie" zdjecie. Sa osoby, ktorych zdjec "nie wypada" oceniac nizej, bo to swoi, a sa tez "obcy" ktorym nalezy pokazac gdzie ich miejsce. Juz nie pamietasz, ze ty tez kiedys byles "obcy" i toczyles boje z tymi z ktorymi teraz trzymasz sztame. Coraz mniej jest to portal podroznikow, a coraz bardziej emerytow, bezrobotnych, gospodyn domowych i ludzi nudzacych sie w pracy. To idealne miejsce zeby porozmawiac o przyslowiowej "dupie maryni" bo to jedyny portal, gdzie nie ma zadnego moderatora i nikt nic nie kontroluje. W innych portalach tematycznych teksty i zdjecia nie zwiazane z tematem lub zlej jakosci sa kasowane, a tutaj wszystko mozna wrzucic. Pozdrawiam.

super klon dołączył
06.02.2009

super klon 15:30 | 29.03.2009

Cos w tym jest co napisala ewe. Albo AMKB mysli ze jesli jest tu najstarszym wiekiem uczestnikiem to nie wolno go krytykowac albo jego dzialania to prowokacja przciwko adminowi. no bo jako miejsce wykonania zdjeci podaje: Wiocha/U drzwi barbi, to co to ma wspolnego z podrozami? Na co admin czeka? Czy cale czarne zdjecie z podanym miejscem wykonania: W dupie admina tez by przeszlo?

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 15:51 | 29.03.2009

Odzywam się bo apel jaki wystosowały "zera" nie dotyczy tylko tych dwóch panów. Tak się składa, że uczestniczę w dyskusjach o "dupie marynie" podobnie jak wiele innych. Wyjaśnij mi "zero" co stoi na przeszkodzie, żeby obok zdjęcia z poziomicą była super podróżnicza fotka Cichego i tam super podróżnicze dyskusje. Przecież miejsca nie kradniemy. A jeśli chodzi o podpisy to "Wiocha/U drzwi barbi" nie wkradnie się na ekran w wyszukiwarce jak super podróżnik będzie szukał fotek i informacji o Afryce.

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:40 | 29.03.2009

to do ktorej kategori ciebie zaliczyc ewe ? nie widze cie od dawna czyki emerytura gary nuda w pracy itd ? a tu raptem glos rozsadku i dobrze wskakuj na wagon i rozpedzaj ta bade czworga czy jak im tam rob z teg forum swoich marzen ale rob cos a nie pokaztwac sie raz na pare i od razu z namierzonym wrogiem publiczno/osobistym do roboty po prostu do roboty ale to nie znaczy blotem smarowac tylko do konstruktywnej roboty zaatakuj Admina za badziew tutaj dolacz sie do prosb ludzi o zmiany tutaj rob cos a nie budzisz sie ze snu milgo lapiesz pierwszego lepszego klienta i mu po oczach do roboty mila pani !!!

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 16:23 | 29.03.2009

Smutne to że nawet cytować mnie zaczynają :(( Ale dlaczego nie do końca:)) Ja wysiadam z cyrku !!! Niech inni spróbują,maże mają lepsze pomysły,nic nie pomaga ani prośby,ani groźby,cyrk za słaby,albo za bolesny :(((

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:47 | 29.03.2009

barbi ty klonie jeden :-)) ty wyskakujesz raz na 3 miesiace przepoczwarzasz sie i wracasz nowa piekna i mloda :-))) nie rob tego trzeba ten cyrk ciagnac a z czego by takie 00000000000000 zyly ? z nas balaznow wiejskich przyglopow :-)) to minie to jest znak wiosny teraz wychodza z dziur takie 0000000000000 jak te wiosenne muchy przecieraja oczy leniwie sie rozgladaja i ..........co tu sie porobilo cala zime mnie tu nie bylo ....co tu sie porobilo oohhh trzeba polatac troche skrzydla rozprostowac i osrac troche zaznaczyc sie z wiosna a kogo no tego co najwygodniej blisko jest to go o...pstrze ja jako stara globtroterka z wiosna sram na stan zastany /dobrze ze sie nie pomylilem :-))/ generalnie syndrom 000000000000 wpadaja kiedys dziendobry jestem pani kocibinska bylam w raju i bombaju a tu jest moje 2 tony zdjec i sru ta szufla dzienna pajde sru po oczach a jak juz sie zmeczy klaka nie bardzo ...to zapada w sen mily a raczej dzremke z otwartym okiem jak zajac i budzi sie z wiosna i co tu sie porobilo ??? barbi to sie nazywa jak w tym lacinskim przyslowiu ...sraly muchy bedzie wiosna :-))) ile tam wyciagnelas dzisiaj na liczniku :-)))

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 16:32 | 29.03.2009

Barbi. Ciebie akurat łatwo było cytować bo blisko. A przypominam Ci , że ja wiodę prym w fotkach, komentach i wypowiedziach całkiem nie na temat. Też dostałam pstryczka w nos pod kogutem. Ale wcale nie będę się tym stresować, obrażać ani nic. I tak jesteśmy górą (skoro nawet AMKB po ciężkim wstępie dał się wkręcić w nasze zabawy to warto to kontynuować).

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 16:38 | 29.03.2009

Wcale mnie to nie stresuje :( Tylko smuci ! Bo wychodzi na to że żartować nie można , poważnym być nie można,nic nie można :(( Tylko KLIKAĆ i dołować wszystko i wszystkich MOŻNA :(((

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:56 | 29.03.2009

a co ty tu wczoraj sie zapisalas ? wiesz gdzie jestes o usmiech tutaj trudno tu sie tylko szufluuje zdjeciami i do przodu nie badz ta mucha wiiosnna :-)) wracam na rowerek po nastepne 20km :-))

super klon dołączył
06.02.2009

super klon 17:14 | 29.03.2009

No to juz wiem wszystko. Dobrze ziutam napisala: "I tak my jestesmy gora". Czyli my-swoi i oni jacys dziwni podroznicy. Tutaj sie spotkalismy i tutaj chcemy pogadac o wszystkim: kogo boli glowa, kto ile wypil, co na obiad... A ze to portal o podrozach? I co z tego, moze byc o podrozach, moze byc o telefonach, moze byc o ogrodnictwie. I co z tego. My tu rzadzimy i my ustalamy reguly, bo admin umarl albo sparalizowany lezy w szpitalu :)

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 17:08 | 29.03.2009

A ja mam następne 20 na liczniku :(( I jeszcze 20, kiedy indziej następne :(( Pokazać ??

andrzejek2 dołączył
24.11.2007

andrzejek2 17:41 | 29.03.2009

Sluchajcie wy wszystkie zera, ewy, super klony i inne! Odczepcie sie! To jest nasz portal i mozemy robic co chcemy. Dalej bedziemy zamieszczac zdjecia kurek na przystanku PKS, swoich samochodow, swoich grzybkow, kwiatuszkow w naszych ogrodach, naszych zastawionych jedzeniem stolow. Dalej bedziemy sobie rozmawiac o tym kogo boli glowa, kto ile wypil. Wara wam od tego. Chcecie pogadac o podrozach? No to jest od tego travelbit i inne portale podroznicze. Chcecie poogladac dobre zdjecia z podrozy? Jest tego pelno w internecie: fotopodroze. onephoto i mnostwo innych. Od tego sa wyszukiwarki google i inne. A nam dajcie spokoj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 17:55 | 29.03.2009

Andrzejek2 dlaczego nigdy nie wpadłeś na imprezkę :))) ? I wiele wiele osób ? Nie chce mi się pisać :(( Bo będzie cytat lub dostanę dwuznaczną propozycję z jednoznacznym brzydkim pytaniem :((( Nie znaczy to że mam do kogoś pretensje,nie nie mam :) Każdy robi to co chce :)))

emski dołączył
13.12.2003

emski 18:59 | 29.03.2009

andrzejek 22 tu niky nikogo nie wyrzuca a przynajmniej nie wyrzucal i tak jak powiedziala barbi cala idea jest wciagac ludzi w budowanie tego forum atakowac Admina przerabiac i robic cos i nie wciagac na imprezy na piasek czy do pijanstwa !! a ty wlasnie wyskakujesz jak ta mucha wiosenna nie slyszalem od ciebie tutaj nic dawno tylko wylaza wlasnie takie muchy bo zadyma mozna komus dokopac kogos opluc jak podejdzie daleko tak ze andzrezjek nie bierz tego personalnie bo ty nie pierwszy i nie ostatni ktory siedzi cicho w gawiedzi gowno robi i wyskakuje troche opstrzyc z wiosna a do roboty troche ale nie klikac bo tu sa juz spece wal jakies ide co by tu zrobic zeby to ozywic zeby barbi ziutam AMKB ja i jeszce troche aktywnych osbo nie mailo racji bytu wejdz z tej nory i zasadzaj a napewno jak wyjdziesz z usmiechem i pomyslami bedziesz mile widziany w koncu jak ty i troche innych 00000000000 sami nie zbuduja tego forum to ono samo sie nie zbuduje a teraz ide sie opic andrzejek 2gie wcielenie :-)) i za twoje zdrowko tez wypije

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 17:37 | 29.03.2009

Super klonie :))) Żle myślisz :(( tutaj nie władze chodzi, chodzi o to aby więcej ludzi było normalnych :) Odzywali się,czasem spierali,śmiali,a nie tylko większość patrzy jak drugiej osobie dokopać,poniżyć,albo cichaczem 2,3 nastawiać :(((

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 17:56 | 29.03.2009

Ewe polecam bliższe zapoznanie się z komentami pod fotkami. Zwykle jak tylko pojawiają się fotki do albumu rodzinnego - dajemy ( my-użytkownicy a nie elita) delikatne sugestie że to nie tu. To zwykle skutkuje. A że sami wstawiamy kielonek na plaży to -tylko dla zabawy i dlatego , że nie ma tu dobrego miejsca na pogaduchy.

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 17:52 | 29.03.2009

"My" znaczy ludzie ceniący humor, którzy nie odtrącają tych "poważnych podróżników" ale starają się wciągnąć ich w dyskusję. Rozumiemy, że nie każdemu leżą takie tematy. Ale wiedza o tym co Yonka jadła na obiad - pozwoliła mi ją poznać od zwykłej ludzkiej strony. Nie jest teraz tylko podróżniczką po Itali, Chorwacji itd ale również żoną, miłośniczką kwiatków i fajną imprezowiczką z poczuciem humoru - czyli taką jak ja - zwykłą polką która czasem siedzi w domu przed kompem. Gdyby napisała tylko artykuł i wstawiła ambitne fotki nikt by o tym nie wiedział. Czy to źle że staram się siebie poznać przez taki pryzmat?

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 18:00 | 29.03.2009

Ziuta !!! My tylko do kurnika !!Nigdzie wiecej chyba się nie nadajemy :(( Pamięć czasem płata figle,ludzie też się zmieniają (ksywki) ale jak ktoś jest tchórzem to tchórzem pozostanie :))) po co rozmawiać o rosole ??? Można kilka klików walnąć w tym czasie,to jest lepsze !!!!!

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 18:06 | 29.03.2009

Ale o ile przyjemniej jest dostać 1 czy 2 od kogoś z "twarzą"? Andrzejek2. A Ty tylko czytaciel? A może by się poódzielać troszkę... :-)))) Wyjdź zza tego krzaczka i przedstaw się w "nasz" sposób.

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 18:18 | 29.03.2009

Ziuta idziemy !! Zamówimy lornete i meduze :(( Inaczej się nie da :))) Wieczorem żubra wysuszymy :)) Ale jak pomyslałam ,gdyby nasz KURNIK wysłać na Antarktydę,potop murowany, w Afryce piachu by brakło do karmienia KOGUTA :))))

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 18:21 | 29.03.2009

Niektórych jakaś obsesja ogarnęła i wszędzie widzą kryzys hi,hi... bla,bla,bla...

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 18:29 | 29.03.2009

Odpowiadam na pytanie: Tak jest kryzys ... na brak humoru na tym portalu u niektórych bywalców.

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 18:36 | 29.03.2009

Ziuta ! co ty gadasz ? Jak zwykle kurnik bedzie się bawił :)) A w krzakach szelest liści :))) Mam nadzieję że się bardzo,bardzo mylę :)) To jak z tym naszym zamówieniem ?? Ziutka dawaj idziemy !!

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 18:42 | 29.03.2009

Idziemy... ale gdzie dokładniej? Bo jak wstawimy znowu coś imprezowego to nas zlinczują. A główni bohaterowie ... spią w najlepsze. ( co będziesz robić z meduzą?)

beakal dołączył
15.04.2008

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 18:48 | 29.03.2009

A co Ty też wykładu potrzebujesz ? Dawaj,spadamy :))))

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 19:35 | 29.03.2009

Do wszystkich krytyków tego, co tu robimy:

Jestem na tym portalu od paru miesięcy i tak jak wy na początku próbowałem namówić Admina do wprowadzenia zmian, które by bardziej ukierunkowały ten portal w kierunku "globtroterskim". Niestety bezskutecznie - z jednej strony byłem agresywnie lub wręcz wulgarnie atakowany przez niektórych uczestników a z drugiej strony natknąłem się na całkowitą obojętność Admina. Wszystko potoczyło się jak zwykle kiedy grupa Polaków usiłuje cokolwiek zrobić - niczego nie moźna było uzgodnić, wszyscy wszystkim skakali do oczu - polska normalka :-(((. Portal ten stał się miejscem "wyścigów" kto robi lepsze zdjęcia. Jak zwykle, kiedy mamy do czynienia z wyścigami pojawili się oszuści, różne klony, plagiatorzy itp. Znowu praktycznie bez żadnej ingerencji ze strony Admina. W końcu portal stał się nudnym miejscem gdzie nic się nie działo, tylko od czasu do czasu ktoś wrzucił sucho jakieś "fotki".
Pozostała tylko moźliwość pożartowania sobie. W tym momencie pojawiło się (lub odkryło!!) kilka osób, które zaczęły się do tych żartów włączać i nagle zrobiła się zabawa. Okazało się, źe przy braku moderatora i jakiejkolwiek ingerencji ze strony Admina - jest to JEDYNA forma prowadzenia tego typu portalu. Jest on w tym momencie prawie fool-proof! Nie opłaca się klonować i odgrywać, rewanżować itp. Spokojnie moźemy tu wkładać najpiękniejsze i nie najpiękniejsze zdjęcia i rozmawiać na różne tematy do woli, wygłupiać, kpić itp.
Zrozumcie to wreszcie: Globtroter stał się internetową kawiarnią, gdzie KAŻDY może wdepnąć kiedy tylko zechce i tak długo jak nie zacznie wrzeszczeć i zachowywać po chamsku - znajdzie sobie miejsce!!! Jest to kawiarnia globtroterów i często rozmowy są o wycieczkach, wyjazdach itp. Jeszcze częściej, jak to wśród globtroterów bywa rozmawiamy o "dupie maryni" Inaczej nazywając Jest to miejsce dla sfrustrowanych tym, źe nie mogą gdzieś pojechać, globtroterów i już!!! Jest parę innych miejsc w języku polskim, gdzie forma jest inna, są moderatorzy i czasami więcej praktycznych uwag, ale takiej zabawy jak u nas tam nie znajdziecie!!!
Łatwo krytykować i czekać na gotowe, trudniej zabrać się samemu do pracy i coś dać od siebie. Do tej pory nie zrobiliście NICZEGO!!!! Chcecie zmieniać to zmieniajcie! W naszych rękach - czyli AMKB i "diabła" (:-))))) Emskiego nie ma źadnej władzy ani moźliwości technicznych. Moźecie robić co chcecie!!!! Niestety równieź szkalować oskarźać, lżyć itp... :-(((

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 19:41 | 29.03.2009

AMKB mam tylko jedno pytanie ... osobiste. Czy żałujesz tego co było? A szczególnie tego co jest? Czy nadal uważasz że potrzebne są zmiany te o które walczyłeś na wstępie?

andrus22 dołączył
03.02.2007

andrus22 19:59 | 29.03.2009

Zmiany sa potrzebne, bo co pare tygodni wracaja te same sprawy. I zawsze tak samo sie konczy. Admin bierze na przeczekanie, czasem cos obieca czasem wprowadzi jakies drobne zmiany/nowosci, tylko dziwnie sie sklada, ze nigdy nie wprowadza proponowanych, logicznych zmian, tylko wymysla jakies nowe tzw fumkcjonalnosci, o ktore nikt go nie prosi. AMKB i dziesiatki innych osob wielokrotnie prosily o takie proste zmiany jak: mniejszy dzienny limit zdjec, kasowanie ocen wystawionych przez zbanowanych, zanizajacych oceny uczesnikow, obliczanie sredniej z istniejacycyh zdjec a nie wirtualnych. To takie proste.

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 19:53 | 29.03.2009

Ziuta: Absolutnie nie źałuję tego co było, moźe z wyjątkiem zbioru pięknych zdjęć, który został zniszczony przez obojętność Admina. Dalej pewne zmiany bym wprowadził, ale nie dokładnie takie jak proponowałem na początku! Brak moderatora, zły system oceniania zdjęć, ograniczenie moźliwości wrzucania nowych zdjęć to wady dokuczliwe, ale umiem juź sobie z tym radzić. Na pewno jednak decydującym jest czynnik ludzki: Jest tu grono fajnych ludzi z którymi fajnie się przekomarza, kłóci, rozmawia, szydzi, no i jest równieź parę brdzo ważnych osób kolorowych, których trzeba brać takimi jacy są bo są jak sól i pieprz przy dobrym obiedzie.... :-)))

tommy#1 dołączył
23.03.2008

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 19:48 | 29.03.2009

No to co robimy można tak nazwać. Czy o to Ci chodziło? Bo jeśli masz coś innego na myśli to jednak trochę więcej trzeba napisać... Jak się orientujesz Emski też wrzucał takie krótkie teksty ... i nikt go nie rozumiał ;-(((

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 20:00 | 29.03.2009

Hej tommy!!!
Popajacuj z nami;)))

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:56 | 29.03.2009

tommy czy ty wulazles ze swojej zimowej szpary zeby popajacowac czy wniesc cos konkrtenego do tego "pajacowania " bo rzucac haselka albo i w kogos to juz tutaj sie opatrzylo , tak ze sprobuj zaistniec na powaznie bez "pajacowania " :-))

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 19:55 | 29.03.2009

Tommy: Tak, masz rację - czasami i błazenada i pajacowanie teź tu ma miejsce i co z tego????? :-)))

tommy#1 dołączył
23.03.2008

tommy#1 20:10 | 29.03.2009

No wlasciwie to nic :) AMKB, zakopujemy toporki ? :)

Witaj Beakal :)

... a Emskiego to i tak nikt nie rozumial, nie rozumie i rozumial nie bedzie - prawda Emski ? :)

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 20:17 | 29.03.2009

Hi,hi...tommy z emskim różnie bywa.Ostatnio był u lekarza i mówi,że strasznie go boli po prawej strnie,tak pod żebrami.Lekarz pyta go:- pije pan,a emski; tak,ale nie pomaga;))))

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 20:14 | 29.03.2009

AMKB... (kurna naprawdę łatwiej napisać Amik).. dzięki za wypowiedź. Będą z Ciebie ludzie :-))) Barbi ... do czego ta meduza....???

andrus22 dołączył
03.02.2007

andrus22 20:28 | 29.03.2009

Pokrecias beakal. To bylo inaczej. Przychodzi emski do lekarza i mowi ze mu sie rece trzesa. Lekarz pyta: Duzo pan pije? - Nie, panie doktorze, bo zanim przysune szklaneczke do ust to polowa mi sie wyleje.

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 20:35 | 29.03.2009

Tommy: Welcome in the Club! :-))))

emski dołączył
13.12.2003

emski 20:35 | 29.03.2009

to juz z dwojga zlego wole miec Parkinsona niz Alzhaimera, bo lepiej porozlewac niz zapomniec :-))

andrus22 dołączył
03.02.2007

andrus22 20:49 | 29.03.2009

Jak widzicie admin ma glebokim powazaniu to o czym mowimy i nie zabiera glosu. Godzine temu skasowal wszystkie moje zdjecia dla dobra nas wszystkich, a teraz rozmysla nad nowa tzw funkcionalnoscia, zeby przynajmniej na pare tygodni zatkac nam geby. Nieoficjalnie wiem, ze bedzie to muzyczka wygrywana za kazdym razem jak ocenimy zdjecie. Teddy zlamal reke i klikactwo troche upadlo, a przeciez liczy sie kazdy grosik i trzeba nas zmobilizomac do klikania. Niestety za mozliwosc odsluchania tej muzyczki musimy zaplacic specjalnym platnym SMSem pod numer 73xx.

usunięty/nieznany 21:01 | 29.03.2009

ojojoj, na weekend wyjechalam, wracam a tu taka dyskusja, znowu sobie skaczecie do gardel??? przeciez TUTAJ NIE MA ZADNEGO PROBLEMU....

Problemem sa ludzie ktorzy swoja frustracje gniota w sobie do tego stopnia ze wybucha raz na jakis czas jakims strasznie smutnym i zawistnym wpisem ktory i tak NIC NIE ZMIENI....

WY, ktorym sie nie podoba co tu sie teraz dzieje - ZMIENCIE TO!!!! Nikt wam niczego nie narzuca... cos sie nie podoba? siedzac cicho i ubijajac swoje zale w jedna wielka bombe zegarowa nie pomoze....

Odkad tu jestem i tak wydaje mi sie ze duzo sie zmienilo... zrobilo sie weselej, luzniej, miejsce dla kazdego. Nie rozumiem placzu o to ze komus brakuje rozmow globtroterskich - forum jest tak ogromne ze zaden problem zalozyc topik i gadac aby o podrozach, tak samo jak nie powinno byc problememe zwyczajnie omijanie tego co was nie interesuja badz nie dotyczy...

Tommy - fajnie ze wrociles i mam nadzieje ze nie bedzie zadymy z prezesem i emskim... kiedys czytalam stare wpisy z zeszlego roku i mysle ze myslisz dokladnie na tych samych falach co oni wiec topor wojenny ja zagrzbuje wlasnie teraz w moim ogrodku....

I naprawde prosze wszystkich tych ktorzy jakies zale maja - wyrzucajcie je z siebie na biezaco - moze wtedy Admin zareaguje... udzielanie sie raz na ruski rok i to z wyrzutami od razu nie pomoze ani wprowadzeniu zmian ani atmosferze na portalu.... co ktorzy krytykuja klotnie tutaj sami je prowokuja... smutne....

emski dołączył
13.12.2003

emski 20:57 | 29.03.2009

nie nie O Admin ratuje skore w koncu cos pozytecznego wymyslil "wylaczone z oceny " hurrraaaa to dopiero 000000000000000 sukcesu blondi sie ucieszy :-))

usunięty/nieznany 21:02 | 29.03.2009

nie zartuj... powaznie????? super :)))))) wreszcie

andrus22 dołączył
03.02.2007

andrus22 21:05 | 29.03.2009

Widocznie mialem zlego informatora:) No to dzisiaj pijemy, szkoda, ze kazdy osobno:)

emski dołączył
13.12.2003

emski 21:16 | 29.03.2009

andrus ja widze ze ty z new sacz jestes a kiedys prosilem kumpla z tamtych stron jak bedziesz wracal przywiez mi tej sliwowicy nowosadeckiej co robia kolo Starego Sacza chyba ? przyjechal i powiedzial ze juz nie robia ..dran jeden ?

tommy#1 dołączył
23.03.2008

tommy#1 21:28 | 29.03.2009

Emski, robili, robia i robic beda :) Chodzi Ci o Lacka Sliwowice. Pamietam takie etykiety na tym bimbrze - bo to w sumie bimber ze sliwek :)

Daje Krzepe, Krasi Lica
Nasza Lacka Sliwowica

Ja i tak wole tania brandy z Kentucky :)

emski dołączył
13.12.2003

emski 21:43 | 29.03.2009

to nie lacka to pilem chare i stala u mnie miesiac raz kumpel dziubmal setke zaplil papierosa i u sasiada go znalazlem za plotem :-)) i nikt tego nie mogl wykonczyc ale nowosadecka tak sie nazywala ?

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 21:25 | 29.03.2009

Jak to nie robią??? Robią,robi atylko nie pędzą bo oficjalnie można;)))

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 21:34 | 29.03.2009

Emski a Ty co dzisiaj na sucho ? A kura z rosołu poszła ! :)))) Meduzą nigdy nie przegryzałaś Ziutka nie żartuj,coś ty za globtroterka ? Lorneta i meduza tylko to !!!!

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 21:35 | 29.03.2009

No i się wydało. D... ze mnie a nie globtroterka bo przyznaję że nie..... No to by było na tyle.... :-((((

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 21:36 | 29.03.2009

Andrus mam w barku OSZUKANĄ napisane tylko 70% :((( Gnijki taką słabiznę mi wcisnęli :)))

emski dołączył
13.12.2003

emski 21:44 | 29.03.2009

ja jestem na wylocie zaraz pedze na bikini konkurs w bikers club i jakiego motooora poszukac dla miss P do Afryki :-))

andrus22 dołączył
03.02.2007

andrus22 21:33 | 29.03.2009

A robia, robia, tylko ze prawdziwa ŁĄcka ma 80% mocy i do samolotu, nawet do glownego bagazu jej nie wpuszcza. Teraz na lotniskach maja takie skanery, ze pokazuja procent alkoholu w butelce.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl