Forum dyskusyjne

Zdjęcia z podróży do Laosu i Kambodży

kategoria podróże po świecie

kraj Laos

Piotu77 dołączył
12.04.2006

Piotu77 07:37 | 12.04.2006

Jeśli macie ochotę obejrzeć nasze fotki z Tajlandii, Laosu i Kambodży (luty 2006) to zapraszam na naszą stronę www.piotrek-i-ania.pl 
Nie są to jakieś artystyczne cuda ale dowód, że nawet mało doświadczeni podróżnicy radzą sobie w Azji.

Pozdrawiam
Piotrek

fotocd dołączył
06.02.2006

fotocd 09:54 | 30.10.2006

szkoda ze tak niewiele, ja przywiozłem 12000 zdjec i ktoś mi powiedział przed wyprawą że fotki to towar więc sprzedałem wiele z nich, np do gazet, czasem biorą, pamiętaj na przyszłośc że kazda informacja to towar, pamiętnik z podróży bo zapomina się oszczegółach, fotografie, pamiątki, rękodzierło, itd.
tym sposobem zbierasz na nastepny wyjazd

arica dołączył
12.06.2006

arica 20:38 | 12.12.2007

Hm, szkoda ze strona sie nie otwiera...
fotocd: Moge zapytac jak udaje Ci sie sprzedac zdjecia do gazet? Wysylasz im i czekasz na odp? Czy masz jakies tajne 'wtyki;? :)

dorciakenia dołączył
17.10.2007

piotru77 dołączył
16.06.2005

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl