Forum dyskusyjne

podziekowania

kategoria uwagi do forum i serwisu

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 23:48 | 29.03.2009

Chciałbym podziekować za uczestnictwo w forum Globtroter w szczególności Paulince, mariannie p, które udzieliły mi kilku wartosciowych rad na teman fotografiki tj w dziedzinie w której dopiero raczkuje :))) rownierz podziękowania dla barbi, ziutam, bekal, oraz innych osób które przychylnie oceniały moje wypociny i pierwsze kroki w fotografii. Niniejszym kończe moje uczestnictwo w tym portalu ze względu na dziwne zdarzenia które miały tu miejsce: a zaczeło sie od wystawienia przezemnie zdjęcia bazyliki w Licheniu i niewybrednego komentarza pana emskiego:((( od tej pory przy rożnych okazjach czyli dyskusjach pod zdjęciami zamieszczanymi przez globtrterowiczów pan emski poruszał moją osobę czego niestey niemógł sobie w żaden sposób przypomnieć pan niejaki AMKB które zawsze wiernie staje w obronie kolegi zUSA a że pozwoli pan że przytocze fragmęty dyskusji w których pan brał udział " nie mogę tego powiedzieć bo mi Cichy obserwator gromnicą przez plecy a Spid itd>>" lub a Cichy obserwtor ... żeby w gazetce kościelnej dobrze wyglądało..itd" no co panie AMKB chciał pan żebym przytoczył przykłady to proszę nie ma problemu. Zalogowałem się na ten portal dwa miesiące temu gdyż interesuję sie tym tematem ale niestety portal ten jest opanowany przez dwóch panów którzy to niby nie chcą ale muszą z ich wypowiedzi wynika że oni chętnie by juz nie chciali ciągnąc na swoich barkach ciężaru tego forum tylko jakoś nie są w stanie z tego zrezygnować ciągle piszą w odpowiedzi na jakiekolwiek zarzuty że prosze zrób coś ja chętnie zobacze co dobrego wniesiesz do tego portalu tylko że niestety kazda próba zmienienia czego kolwiek przez nowych uczestników kończy sie jakimś wyjątkowo przemyslanym i krytykującym komętarzem ze strony jednego z dwóch panów, skoro tak wam ciąży ten cięzar to czemu się nie wyciofacie???? No a teraz prywatna rozgrywka między mną a panem emskim: napisałem że proszę o powstrzymanie sie od komętarzy pod moimi zdjęciami przez tego pana gdyz nie odpowiada mi jego osoba( wydaje mi sie że nie było w tym nic obraźliwego poprostu prośba o ignorowanie mojej osoby) na co oczywiście odpowiedział pan AMKB wierny druch i obrońca pokrzywdzonych choć nie dotyczyło go to zupenie dostałem 1 oraz komentarz że jak to ja smię bo ja jestem tylko dwa miesiące a pan emski lata i wogóle po wymianie kilku komentarzy pan emski wynalazł nowy sposób zdyskredytowania mnie w oczach uczestników wymyslił jakieś wyimaginowane emeile ze niby ja do niego wypisywałem ( niech pan uwierzy jeżeli mam coś do powiedzenia to proszę bardzo na forum gdyż niemam nic do ukrycia i nigdy nie zniżył bym sie do tego żeby pisać do pana prywatnie) i tu mam troszkę żalu do Paulinqi że tak łatwo w to uwierzyłaś jeżeli nie potrafi się pan inaczej obronić niż przez rzucanie fałszywych oskarżeń to bardzo mi przykro. Jeszcze raz podziękowania za fajnie spędzone wieczory w waszym towarzystwie ale naprawde życie jest wystarczająco podłe żebym musiał jeszcze wykłocać się na łamach forum do którego wstapiłem dla dobrej zabawy pa i serdeczne pozdrowienia :)))))))))

usunięty/nieznany 00:15 | 30.03.2009

cichy, a co ty sie tak poddajesz bez walki????? sam piszesz ze wiecej osob bylo ci milych niz nie... to chyba o czyms swiadczy????? widzisz, ja jak widze jakies zachowaniu ktore mnie irytuje to staram sie ignorowac (hahaha, sam wiesz ile w tym prawdy). a teraz oceny zniesione pod fotkami wiec nie bedzie juz okazji do odgrywania sie badz zemsty... wiec akurat dobry powod po to zeby zostac ;)))))

mysle ze spor ktory miales z emskim i prezesem troche poszedl za daleko, nie chce wnikac gdzie lezy racja... wolalabym jednak nie czytac takiego pozegnalnego postu jak twoj powyzej... zostan...

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 01:03 | 30.03.2009

gdyż niema o co walczyć Paulinqo miała być świetna zabawa a przekształciło sie to w zbędną utarczke słowną mysle że życie ma dość zakrętów żeby jeszcze dodawać sobie nowe :((( natomiast jeśli nie masz nic przeciwko temu to już prywatnie zgłoszę się do Ciebie na mejla z prośbą o kilka nast ępnych wskazówek dotyczących fotografii oraz ustawień mojego nieszczęsnego aparatu o którym mam narazie mgliste pojęcie gdyż mieć nieznaczy umieć obsługiwać :)))))))))

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 02:06 | 30.03.2009

Cichy! Najperw Cię poprosiłem o uzasadnienie a potem po prostu nazwałem chamem, bo niczego nie udowodniłeś. Nawet teraz, niby oskarżasz a wszystko najpierw wymazałeś. Niestety nie pamiętam dyskusji spod "pałacu" w Licheniu bo zbytek i ekscesy zbyt mnie od tego miejsca odstraszają, więc niestety nie mogę!! C'mon zachowujesz się jak chłopczyk, któremu ktoś sypnął piaskiem w oczy więc postanowił zabrać swoje zabawki i wrócić do domu... :-(((

tommy#1 dołączył
23.03.2008

tommy#1 02:53 | 30.03.2009

Zostan Cichy... bedzie fajnie :)

usunięty/nieznany 07:48 | 30.03.2009

cichy, na priva zapraszam choc specem od fotografii zadnym jestem ;)))) instrukcji swojego aparatu tez jeszcze nie przeczytalam. co do przepychanek slownych to byly zawsze i pewnie nie znikna wiec jest to niejako czescia tutejszej spolecznosci (bardzo, bardzo polskie ;) - jeszcze raz pisze, ze nie wnikajac kto ma racje w waszym sporze, to pamietaj ze emski i prezes zawsze mocno reagowalina wszystko - trzeba do tych dwoch mega cierpliwosci ;P

Poza tym nie nalezy zapomniac ze cokolwiek sie tu dzieje to zawsze dzieje sie pol serio i z przymruzeniem oka powinnismy na wiele rzeczy patrzec... niektorzy czasami myla ten portal troche z rzeczywistoscia i biora niektore rzeczy zbyt powaznie a potem wynikaja sprzeczki itp...

mam nadzieje ze zostaniesz i wrzucisz od nowa swoje fotki z tatr bo byly rewelacyjne ;)

pozdrawiam wszystkie koguty ;)))))

emski dołączył
13.12.2003

emski dołączył
13.12.2003

emski 05:35 | 30.03.2009

no dora cichy wiec pytam czy ty w koncu chcesz tutaj harakiri popelnic na scenie z kwiatami i wiencem czy ty chcesz tu reinkarnacje odwalic publicznie :-))) sorry ale jestem najebany jak maly sanmochodzik :-))))

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 05:41 | 30.03.2009

Emski, uffff.... idź już spać .... :-(.

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 07:16 | 30.03.2009

Cichy :(((( Zostań proszę :)) Zobaczymy kto pierwszy opanuje robienie fotek:)) Ty czy ja :) Ale jeszcze instrukcji nie wzięłam do ręki :))) Fajne miałam 2 komentarze pod starymi fotkami,jak przeczytała to wiedziała co poprawić i gdzie błędu tego szukać :))) Olej to co piszą HAMERYKAŃCE :)))Co jesteś słabszy ? Nie daję wiary,mam nadzieję że pojedynek między nami będzie ostry :))))))

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 09:13 | 30.03.2009

no właśnie panie emski mysle że wiele komentarzy i wypowiedzi pisze pan pod wpływem alkoholu a później wychodzą z tego nieporozumienia i do pańskiej wiadomości to nie odgrywanie jakiejś tragedii na oczach tłumów tylko oficjalnie chciałem pożegnać kilka fajnych osób które tu poznałem ale jak widać nawet takie coś jak podziękowanie potrafi pan spieprzyć swoimi uwagami proponuje trochę mniej alkoholu i wszystko będzie ok bo fotografie ma pan naprawde bardzo dobre narka :)))

emski dołączył
13.12.2003

emski 01:11 | 31.03.2009

cichy !!! juz cie kocham i buzi w ust korale zasylam tak jak nie lubie chlopow a wiesz dlaczego bo mi tu jeszcze chyba nikt tak nie poglaskal jak ty ze mam bardzo dobra fotografie :-)) nawet kurnik sie z tym nigdy nie wychlil a ponoc to zgraja zgrana wlasna klaka a tu nic cichy73 nie porzucaj mnie :-)))

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 09:12 | 30.03.2009

W pełni popieram Paule. Tutaj trzeba wszystko pół żartem traktować. A nawet więcej niż pół. Grunt to odpowiednio ripostować - trochę ostro ale z jajem, Albo wręcz całkiem olać. Weź przykład z Tommego. Zmiana podejścia i życie znowu nabiera kolorów ( zobaczymy co z tego będzie ?)

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 09:19 | 30.03.2009

Twoja odpowiedź Cichy niestety świadczy, że dalej nie rozumiesz, że NIKT, nawet Emski, nie usiłował Ci żadnej krzywdy zrobić - poczytaj sobie dyskusję pod zdjęciami Emskiego z bikini contest. My żyjemy w innym świecie i często nie rozumiemy o co Wy się obrażacie, podcinacie nogi kłócicie itp. Palnij żesz mu tak samo i zachowaj się jak chłop z jajem i nie daj się jak ten chłopiec z piaskownicy. Wymyśl tylko taką ripostę, żeby miała jajo a nie prowadziła do kolejnej pyskówki!!! :-)))

usunięty/nieznany 09:57 | 30.03.2009

popieram i czekam ;)))))) emski mi sie widzi lubi zwyczajnie potyczki slowne i jako taki tu jest znany ;))))) a ty cichy bierz sie do roboty i sie udzielaj wiecej tak jak niegdys ;))))) nie takie awantury ten portal widzial, jeszcze chwila i wszystko wroci do normy ;)))))

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 14:02 | 30.03.2009

................ don"t worry be happy ! :))))))))))))))))))))

yonka3 dołączył
03.03.2009

yonka3 15:35 | 30.03.2009

Świat taki Wielki... a problemy takie malutkie. Polecam medytacje :)

usunięty/nieznany 15:45 | 30.03.2009

a ja polecam rozpuszczalna MAOAM o smaku truskawkowym ;))))

yonka3 dołączył
03.03.2009

yonka3 15:53 | 30.03.2009

"Na co waśnie, spory głupie, wszak i tak wylądujemy w zupie...."
Czekolada z okienkiem też pomaga :)))

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 16:07 | 30.03.2009

cichy dzięki za podziekowania;))) nawet nie zauwazyłam kiedy to się stało:)) popieram dziewczyny... w takiej społeczności sporów się nie uniknie, trzeba tylko znaleźć sposób na radzenie sobie z nimi, najlepszy zapewne jest luz i uśmiech:)) samej nie zawsze mi to wychodzi, ale twardym trzeba być:)) ja wciąż lubie tu być :)))

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 22:43 | 30.03.2009

Hej cichy ;)))
Czy pisząc bekal miałeś mnie na myśli??? jeżeli tak,to nawet moge być bekal i wiesz co,wróć tak ja wielu to zrobiło;))) tu już od dawna nic nie jest na serio i nasze oceny i komentarze też nie zawsze są na serio i chłopaki z Ameryki sa do zniesienia tylko lubią dosrywać ale z tym da się żyć')))
Pozdrawiam;))) BEAKAL

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 18:41 | 31.03.2009

Cichy,specjalnie dla Ciebie wygrzebałem parę faktów z życia Emskiego.Myślę,że rzucą nowe światło na Twojego adwersarza.
EMSKI U LEKARZA ...........................................
Przychodzi Emski do lekarza i mówi:
- Panie doktorze boli mnie wątroba
- A pije pan? - pyta lekarz
- Piję, ale nie pomaga.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 18:41 | 31.03.2009

Latem Emski był w Polsce:
- Paaniee, gdzie jaa jesstem???
- W Łodzi.
- W łodzii to jaa wiem, ale na jakim oceanie...

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 18:43 | 31.03.2009

Emski u adwokata ................. .............

- Dlaczego chce się pan rozwieść?
- Bo moja żona cały czas szwęda się po knajpach!
- Czy to znaczy, że pije?
-Nie, łazi tam za mną!

emski dołączył
13.12.2003

emski 20:05 | 31.03.2009

mario jak masz na imie naprawde bo moj sasiad tez sie nazywa mario za duzo wiesz o mnie cooos :-))

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 21:56 | 31.03.2009

Emski-co ja o Tobie wiem a to co ujawniłem to jest tylko czubek góry lodowej-sam to wiesz!!W Polsce rozwinął się kult CZARNEJ TECZKI. A ja mam na Ciebie całe tomy.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 22:03 | 31.03.2009

PAPUGA EMSKIEGO..................jaki Pan taki kram............................
Emski miał papugę, która notorycznie wypijała cały alkohol jaki znajdował się w domu.
Nasz przyjaciel nie wytrzymał i zagroził, że jeżeli jeszcze raz wypije cały alkohol to powyrywa jej wszystkie pióra z tyłka.
Kiedy wrócił z pracy zobaczył papugę, która wyrywa sobie
pióra i krzyczy:
- A na co mi te pióra!

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 00:43 | 01.04.2009

Mario. Bravo......Jestem narąbana ale teksty kumam... Bravo

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 08:01 | 01.04.2009

Tak z rana to może nie wypada,ale wybaczcie,bo ta wpadka kolegi Emskiego jest szczególnie bulwersująca!!Na usprawiedliwienie dodam,że jest to naprawdę wyjątkowe zachowanie,a riposta oczywiście była blefem!!
.................................................................... Nasz przemiły kolega sika pod ścianą swojej ulubionej knajpy-w środku miasta. Obok przechodzi zgorszona pani i patrząc się na niego mówi:
- Ale bydlę!
Na to on:
- Niech się pani nie boi, mocno go trzymam.

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 13:17 | 01.04.2009

nie podobają mi się te niby żarty, z naszego kolegi

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 13:42 | 01.04.2009

no i znowu to zrobił:(( chyba, ze to admin go kasuje...

usunięty/nieznany 14:27 | 01.04.2009

zaczynaja mnie powoli irytowac akcje tutaj....

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 14:31 | 01.04.2009

Co sie dzieje ? Lepiej sobie pójdę,bo faktycznie w końcu kryzys nas dorwie :((( Albo za dużo powiem :(((

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 14:36 | 01.04.2009

Dobrze, że ja mam tydzień przerwy. Mam nadzieję, że jak wrócę to wszystko się uspokoi.

usunięty/nieznany 14:38 | 01.04.2009

mi sie wydaje ze powinnismy wszyscy zrobic przerwe nawet dluzsza niz tydzien i zobaczyc jak sie rzeczy wtedy beda krecic...

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 14:42 | 01.04.2009

Nic nie bedzie się kręcić ! kto bedzie czytanki pisał ? Ale możemy to zrobić nawet jest mi to na rękę :)) Nawet na 2 tygodnie,no to jedziemy na wczasy ?

usunięty/nieznany 14:56 | 01.04.2009

no ja za, sama zaproponowalam... moge zagladac ale nie mam ochoty sie udzielac poki co bo to wesole miasteczko sie w dom strachow przemienia i to w szybkim tempie. tak wiec sajonara... ide blogowac, tam przynajmniej sama sobie reguly ustalam....

barbi dołączył
28.02.2009

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 20:47 | 01.04.2009

EMSKI mam nadzieję,że te dziwne przypadki na Globtroterze nie mają nic wspólnego z moimi wcześniejszymi wpisami na tym wątku.

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 21:27 | 01.04.2009

Mario. Ty jesteś osłodą goryczy tutaj. Czasem dosyć ostro nadajesz ale i Twoich wpisów nie można nigdy pominąć. To tylko moje skromne zdanie. Do zobaczenia za tydzień. Buźka

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 22:21 | 01.04.2009

Dzięki Ziutam.Staram się od czau do czasu rozweselić Was.Wiem,że Emski posiada wystarczające poczucie humoru,aby się tymi drobnymi dowcipami nie przejmować.Mam nadzieję,że się nie mylę.CZASOWY BOJKOT???Ostatnio dużo pracuję i nie jestem w stanie wszystkiego tutaj śledzićJak coś,to proszę o instrukcje na privata.Miluś

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 22:30 | 01.04.2009

i jak zwykle ja gasze swiatlo !!!! ( moze to jakies przesilenie wiosenne) nawet ogladajac za dlugo funny movies mozna popasc w marazm !:(((( do zobaczyska gdzies , kiedys na szlaku w gorach , nie szukajcie mnie w dolinach -------- eeeeeeeeeeeeeeeee , nie to byloby zbyt pompatyczne wiec --- PAKA ! !:)))))

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 10:00 | 15.10.2009

Cichy !! Może to sobie przypomnisz ? :)) Aleś się zacietrzewił !!! No to jak poczytasz to i zrobisz analizę to daj znać !!! Ale do kogo ja to piszę ? Przecież Cichy nadął się jak BALON którym AMKB fruwał :))))))))) Ale fajnie jest wiedzieć że chociaż Niko tutaj czasem coś się odezwie !! :)))) Niko dowal temu Cichemu !!! :)))) DZIECINADA !!!!!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl