Forum dyskusyjne

Ceuta czy Tanger

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

rav1976 dołączył
30.03.2009

rav1976 00:27 | 30.03.2009

Witam wszystkich.Na poczatku czerwca wybieram sie rodzinka do Hiszpanii i mamy w planie byc w Maroko.Chcemy na to przeznaczyc jeden gora dwa dni.Wiem ze to malo ale trudno.W zwiazku z tym mam pytanie do doswiadczonych czy plynac promem do Ceuty czy moze do Tangeru.Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

muchacha1 dołączył
28.08.2007

muchacha1 11:18 | 31.03.2009

Jeśli chcecie zobaczyć nprawdę Maroko to raczej Tanger,gdyż Ceuta jest terytorium hiszp.Choć Tangier nie jest najlepszym miejscem na rozpoczynanie swojej przygody z Maroko.

turkus dołączył
02.07.2006

turkus 15:00 | 31.03.2009

a co masz przeciwko Tangerowi odwiedziłem Maroko wiele razy i mam zupełnie inne zdanie na temat tego miasta , szczególnie ostatnio gdy liczyli na Expo wiele zrobiono by je uatrakcyjnić , jeśli myślicie o wypadzie jednodniowym to zdecydowanie Tanger, ale warto pomyśleć nad jednym noclegiem , na obrzeżu medyny w pobliżu plaży jest sporo przyjemnych miejsc noclegowych za nieduże pieniądze a wieczorem , gdy znikają jednodniowi turyści miasto staje się bardzo przyjemne.

muchacha1 dołączył
28.08.2007

muchacha1 20:56 | 31.03.2009

Nie mam nic przeciwko Tangherowi,kocham Maroko,które jest moją drugą ojczyzną,ale znam dobrze i kraj i ludzi i wiem,czego można się spodziewać w Tangerze będąc pierwszy raz w życiu w kraju arabskim.

rav1976 dołączył
30.03.2009

rav1976 00:44 | 01.04.2009

Muchacha1 mozesz sprecyzowac co masz na mysli?Bede bardzo wdzieczny za wszelkie wskazowki.

muchacha1 dołączył
28.08.2007

muchacha1 11:17 | 01.04.2009

Do Tangeru zjeżdżaja ludzie z całej Afryki,którzy traktują go jak bramę do UE,ponieważ nie udaje im sie jednak przejść przez tą bramę,a pieniądze sie kończą ...zaczynaja kraść,jest to jedyne miasto w Maroko,gdzie dochodzi do kradzież nawet z użyciem siły,ale jeśli zachowacie zdrowy rozsądek i ograniczone zaufanie do potencjalnych przewodników to będzie dobrze,bo przecież nie kochałabym Maroko,gdyby nie żyło mi sie tam dobrze,no i ważna zasada nie daj się skusić na hasz(nawet za free),Traktuj Tanger tak jak dworzec centralny w W-wie,a będzie dobrze,na centralnym też masz ograniczone zaufanie do tłumu:)jak chcesz cos wiedziec konkret to pytaj

rav1976 dołączył
30.03.2009

rav1976 11:32 | 01.04.2009

Dzieki za wiesci.Dobrze wiedziec.Powiedz mi tez jak to jest z promem do Tangeru czy trzeba robic rezerwacje czy tez podjezdzasz i kupujesz bilet.Na stronie internetowej sprawdalem pare nie ma czesto jeszcze rozkladow na czerwiec.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl