Forum dyskusyjne

Bungalow na Goa

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

pysia1976 dołączył
10.11.2008

pysia1976 13:50 | 30.03.2009

Hejka,
czy ktoś się orientuje w cenach wynajcia bunalow na Goa? Jakie ceny? Gdzie najlepiej?
Chodzi mi o tygodniowy odpoczynek w trakcie jazdy po południowych Indiach.

Pozdrawiam

sulek3 dołączył
05.10.2008

sulek3 14:30 | 02.04.2009

Wszystko zależy co rozumiesz pod pojęciem "bungalow". Jakieś 3 tygodnie temu wynajmowaliśmy we trzech coco chatę w Palolem za bodajże 500 rupii (na 2 os. 400 rp). Standard jak to w takich chatach, ale z łazienką. Były drewniane nawet po 1200 rp, ale to chyba bez sensu bo ile siedzisz w tym domku?
My podczas podróży obraliśmy zasadę "złotego środka", czyli niekoniecznie najtaniej, ale bez szaleństw. Łazienka była tym minimum. W wypasionym resorcie uda Ci się zaplacić nawet i 2500 rupii (wypasionym na standardy indyjskie), jak się uprzesz to wynajmiesz chatę bez łazienki za 150 rp. Zajrzyj jak wygląda, a potem kręć nosem i targuj się! Miłego wypoczynku, my wróciliśmy 3 dni temu...

asiurka dołączył
13.11.2008

asiurka 11:04 | 03.04.2009

czesc!
ja nocowalam w tych:
www.cubagoa.com/cuba_beach_bunglow.asp 
bardzo dobra lokalizacja bo direct na plazy, do tego moze nie luksus ale calkiem przyzwoicie,czysto i cicho.
ale jak ktos trafnie zauwazyl wybor jest olbrzymi i mozesz znalezc cos tanszego niz 850 rupii za domek,oby nie za daleko od plazy.
udanego pobutu
zazdroszcze...

aaleksandraa dołączył
07.01.2009

aaleksandraa 11:51 | 09.04.2009

ja rowniez zatrzymalam sie w Palolem w Cuba Goa - i jesli tam wroce z pewnosci za trzymam sie tam ponownie :) dobra lokalizacja i przyzwoity standard :) (w lutym plazcilam 800 rupii za 2os domek); pare metrow dalej mozna bylo zatrzymac sie za polowe tej ceny, ale wg mnie nie bylo tam juz tak przyjmenie :)

nabati.pl dołączył
31.03.2010

nabati.pl 17:47 | 02.04.2010

hej - zalezy od czasu przyjazdu (sezon/koniec sezonu) i tego jak sie bedziesz targowac. Mozna znalezc domek od 250 RS.

Pozdrawiamy z Goa: nabati.pl/2010/04/02/goa/ 

Gori dołączył
04.04.2010

Gori 12:48 | 04.04.2010

W Palolem nocowałam w Tony cottages i mieliśmy dodatkowych lokatorów w postaci szczurów:P.Właściciel powiedział,że są wszędzie i nie ma sensu zmieniać na inna chatkę,ale jak gadałam z ludźmi to nikt poza nami nie widział;)

janski dołączył
16.04.2010

janski 18:59 | 21.04.2010

zdecydowanie polecam Agonda beach, to tylko 12 km od Palolem, ale bez tylu ludzi, nie ma zadnych sprzedawcow na plazy ktorzy np w Palolem ciagle probuja Ci cos sprzedac, poza tym do Palolem mozna zawsze sie dostac tut tukiem lub wynajac sobie skuterek. Ceny w Agondzie za bungalow na plazy ok 500 Rs (sa tez tansze i drozsze). Bylem tam ok 6 tyg temu, Ja mialem domek w Wavy Ocean, 400 lub 500 Rs, na samej plazy oczywuscie

Ataxia dołączył
26.03.2008

Ataxia 09:31 | 05.04.2014

Czy ktoś się orientuje jak teraz wyglądają ceny?

jamaj dołączył
24.01.2011

jamaj 12:03 | 05.04.2014

witam
teraz to raczej będzie problem ze znalezieniem noclegu domki są składane na koniec sezonu i ponownie rozkładane, choć zawsze się coś pewnie znajdzie ceny to od 250 r do 2500 rupi za nockę w zależności od twoich wymagań i zdolności do targowania
najlepiej to się przejść po plaży i samemu coś wybrać co Ci będzie odpowiadało jest tego multum i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie polecam Big Fish w razie w mogę dać nr tel
żeby zapytać do kiedy są otwarci miłego pobytu

Ataxia dołączył
26.03.2008

Ataxia 16:07 | 07.04.2014

Pisząc "teraz" mialam na myśli 2014 bo ostatnie komentarze widzę tu sprzed 4lat i tak się zastanawiam czy ceny się bardzo nie zmieniły.
ale dziękuję za odpowiedź:)

abc1562 dołączył
11.09.2011

abc1562 18:40 | 07.04.2014

W lutym 2014 r.w Palolem 2000 inr za domek na palach w Benaulim 1200 inr.za domek z liści palmowych.

jamaj dołączył
24.01.2011

jamaj 21:18 | 07.04.2014

spox myślałem że może jedziesz jakoś na czasie, nie byłem w Indiach już kilkanaście miesięcy jednak utrzymuję kontakty i z tego co słyszałem od miejscowych to ceny się raczej nie zmieniają Indie ucierpiały na turystyce w ostatnim czasie (ceny biletów lotniczych a do tego parę międzynarodowych skandali związanych z gwałtami) to wszystko wpłynęło nieco na turystykę w Indiach co za tym idzie jak spada liczba turystów to ceny raczej nie rosną
poza tym na palolem masz naprawdę ogromny wybór noclegów i za 600-700 r znajdziesz coś przyzwoitego z łazienką i prysznicem (tyko zimna woda ciepła jest naprawdę nie potrzebna)
druga sprawa że w tych domkach w dzień i tak nie wysiedzisz jest zbyt ciepło lepiej jest posiedzieć z książkom w barze czy na plaży chyba że zdecydujesz się na opcję gdzie masz domek frontem do plaży wtedy nie jest tak gorąco zawsze to jakaś bryza od morza
pozdrawiam miłego pobytu

Michelle dołączył
25.01.2008

Michelle 20:14 | 08.04.2014

Witaj,
jeśli nadal Cię interesuje nocleg na Goa zobacz sobie tego linka --> annsitchyfeet.wordpress.com/2013/01/23/jak-spalysmy-cz-12/ 

Umieściłam tam wszystkie hostele (nazwy, ceny i zdjęcia) w jakich spałyśmy w Indiach, m.in. dwa na Goa :)
Mam nadzieję, że się przyda :)

akwiotek dołączył
12.01.2015

akwiotek 18:37 | 12.01.2015

Witam
wybieram się na Goa w drugiej połowie lutego br i tak czytam i tak się zastanawiam jak mogły się zmienić ceny od zeszłego roku i co byście polecili bookowanie przez internet czy szukanie chatki na plaży na miejscu (Agonda ew Palolem)
z góry dzięki za odpowiedź.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl