Forum dyskusyjne

Jaka torba podróżna

kategoria sprzęt turystyczny

pasterz dołączył
31.03.2009

pasterz 22:07 | 31.03.2009

Witam serdecznie.
Problem głupi, ale jest :/ Latam samolotem, dwa, trzy, no ale liczmy pięć razy w roku :P Aktualnie mam jakieś stare torby, które trzeba by było powoli wymienić, bo zaczynają się sypać. I tu nasuwa się pytanie, jakie?
Dobre i wytrzymałe, lekkie, i nie za drogie :> Co wybrać? Gdzie szukać? Co wziąć pod uwagę?
Pozdrawiam,

Akinom dołączył
14.06.2006

Akinom 15:14 | 01.04.2009

Odpowiedz sobie na pytanie jak podrozujesz. Czy na wakacje typu all, czy bisnesowo, czy typowo globtrotersko.
Najlepsze torby jakie obecnie sa na rynku i ciesza cie bardzo duza popularnoscia to torby ktore maja 2 kolka z jedej strony. nazywaja sie WHEELED DUFFEL. Przewaga ich nad neseserami/walizkami na kolkach jest taka ze sa z reguly bardzo lekkie i bardzo pakowne., z racji wielu schodkow i wyciagnej gory. Kolka sa duze i stabilnie wbudowane. Co jest bardzo wazne przy nadawniu bagazu na samolot.
Inna obcja jest tez plecak na kolkach.Neserow/walizek na kolkach nie polecam, no chyba me masz taka preferencje.

lego dołączył
14.10.2009

lego 16:27 | 03.02.2010

Bez względu na to jak podróżujesz polecam ci torbę podróżną z kółkami. Walizka nie jest taka praktyczna, ciężko ją przenieść, z samą torbę bez kółek też daleko się nie przemieścisz. To jest idealne połączenie, ja mam taką z Roncato. Duży wybór takich mają na www.royalpoint.pl,  także innych marek, ale tą przetestowałam i polecam.

Carbuch Waldemar dołączył
12.01.2010

Carbuch Waldemar 13:27 | 05.02.2010

Używam worka żeglarskiego,zamykanego u góry na małą kłodkę.Od strony pleców ma brytę z kompozytów,/nie do zdarcia/,i szelki ,jak w sporym plecaku.Dla mnie super wygodne,ale przy większych odległościach,jednak lepszym rozwiązaniem jest torba z kółkami.Wszystko zależy od sposobu przemieszczania się i od odległości przenoszenia bagażu.

rafal9238 dołączył
23.03.2010

rafal9238 12:36 | 25.03.2010

sunset suis polecam.drogie ale na wiele wiele lat wystarczą

Sklep.Badura dołączył
05.02.2010

Sklep.Badura 17:22 | 26.03.2010

Worek żeglarski moze byc niewygodny,proponowałbym raczej walizkę z wysuwaną raczką,możesz w niej pomieścic najwięcej rzeczy. Poszukaj w sklepach internetowych z akcesoriami turystycznymi,kupisz taniej.

3PiotrD dołączył
14.05.2012

3PiotrD 20:55 | 14.05.2012

Jeżeli potrzebujesz torbę/walizkę to idź do lidla:) mają dobre jakościowo w mega fajnej cenie;))

lopezhot dołączył
04.12.2013

lopezhot 12:04 | 04.12.2013

Jeśli chodzi o walizki to miałem ostatnio z Lidla i po prostu przeżyła 2 wyjazdy w tym jedna samolotem. Można w internecie znaleźć sklepy z walizkami w równie dobrych cenach

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl