Forum dyskusyjne


INDIE NEPAL luty marzec - wrzesien 2007

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

sophie dołączył
19.03.2006

sophie 13:56 | 17.04.2006

witam!planuję podróż do indii ido nepalu w lutym marcu 2007*na ok 6 miesiecy*szukam współpodróżników* tak wyglada b.ogolny plan: poczatek w nepalu(ok 1 miesiąc - trekkingi)*"chwila" w sikkim*potem ok 1,5 miesiąca na indie centralne - orissa,madhya pradesh i chhattisgarh - chce omijać o ile to bedzie możliwe metropolie*kiedy zrobi sie gorąco (maj) zmierzam na północ ladakh/zanskar - tam chce spedzic nawiecej czasu - ok 3 miesiecy*mozliwy także kaszmir ale dużo zależy od sytaucji politycznej w regionie*jezeli ktos jest zainteresowany taką trasa lub jej cześcia prosze o kontakt sophiesophie@gazeta.plStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl