Forum dyskusyjne

LECE DO INDII 7 MAJA WSTEPNIE NA 4 MIESIACE

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

TOMEK311274 dołączył
17.04.2006

TOMEK311274 22:43 | 19.04.2006

PLANUJE ZWIEDZIC POLNOC, JEST TO NAJLEPSZA PORA NA ZWIEDZANIE POLNOCNYCH INDII, I HIMALAJOW. MOZE KTOS W TYM CZASIE TEZ BEDZIE ODWIEDZAL INDIE, MOZNA BY ZORGANIZOWAC COS WSPOLNIE. MAM 31 LAT I PIERWSZY RAZ LECE. PISZCIE PROSZE TUTAJ ALBO NA MAILA TK74@WP.PL

joly dołączył
19.05.2006

joly 19:01 | 19.05.2006

Hey Tomek ,
Ja bede w polnocnych Indiach- Ladakh (Leh) od konca lipca wiec jak chcesz mozemy byc w kontakcie

doris dołączył
20.05.2006

doris 13:46 | 20.05.2006

Hey Ja sie wybieram do Indii w sierpniu lub wrzesniu, ale narazie nie moge znaleźc nikogo chętnego.....może tutaj kogos znajdę..pozdrawiam wszystkich

TOMEK311274 dołączył
17.04.2006

TOMEK311274 10:08 | 21.05.2006

CZESC MOZESZ NAPISAC COS WIECEJ. CZY MASZ ZAMIAR ZROBIC TREKING W LADAKHU? CZY ODWIEDZASZ TYLKO TEN REJON, JAK DLUGO WOGULE BEDZIESZ W INDIACH. MOZESZ NAPISAC NA MOJEGO MAILA, TO BEDZIE MI LATWIEJ MIEC KONTAKT.
POZDRAWIAM Z RISHIKESH.

doris dołączył
20.05.2006

doris 10:35 | 21.05.2006

hej!

juz do siebie napisaliśmy.
moj meil: doriss@op.pl

pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl