Forum dyskusyjne

AUTOSTOPEM DO GRECJI

kategoria podróże po świecie

WYDMUH dołączył
03.04.2009

WYDMUH 15:23 | 03.04.2009

Witam wszystkich!! Dopiero pokochałem dalekie podróże, w tym roku byłem na Słowacji, a dokładniej w Bratysławie autostopem, mam pytanie, kto wie jaką trasą najszybciej można dojechać do Grecji?? a może jakieś rady co do mojego stylu podróżowania? z chęcią czegoś ciekawego i pożytecznego się dowiem:)

grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 20:43 | 03.04.2009

Najszybciej dojedziesz bez wątpienia trasą międzynarodową E75. Prowadzi Budapeszt, Belgrad, mija Skopje i Saloniki i dalej do Aten. Na większym odcinku to autostrada, więc nie wyobrażam sobie jak będziesz tam łapał na stopa. Droga jest fajna jak się ma własny samochód, bo w ciągu kilkunastu godzin można zajechać na miejsce. Jest jednak bardzo monotonna, zwłaszcza na terenie Węgier i Serbii.

makis dołączył
01.05.2009

makis 17:34 | 04.05.2009

Witaj,
mam wolne miejsca w camperze, wyjazd z Wrocławia, termin 12.05.2009
trasa Wrocław-Thessaloniki.
koszt 300zł od osoby
dodatkowe informacje na telefon 0887864440

Hrihorij dołączył
27.07.2007

Hrihorij 12:35 | 01.06.2009

Kilka lat temu jeździłem na stopa do Grecji. Jechałem trasą: Barwinek - Koszyce - Miszkolc - Debreczyn - Oradea - Petrosani - Calafat - Vidin - Sofia - Salonki - Ateny.
Autostrady się nie obawiaj. Wysiadasz na zjeździe i łapiesz dalej na wjeździe. W Rumunii mogą kazać płacić za stopa ale ja z reguły jechałem za darmo. Raz zapłaciłem ale był to długi przelot i kierowca był fajny:)
Szerokiej drogi:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl