Forum dyskusyjne

SOLIDARNI z K LONIK

kategoria uwagi do forum i serwisu

borek50 dołączył
04.04.2009

borek50 16:15 | 04.04.2009

PROSZE WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW SERWISU GLOBTROTER BY ZWRÓCILI UWAGĘ NA 0000000000000 TA KOBIETA OBRAŻA LUDZI NA FORUM.OTO JEDEN Z PRZYKŁADÓW.POD ZDJĘCIAMI PANI k.lonik UKAZAŁY SIĘ OBRAZLIWE TEKSTY.PROPONUJE 0000000000000 OCENIAĆ NA 1 a jak się da to na 0.DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM. BOREK50

k.lonik dołączył
30.11.2008

k.lonik 17:00 | 04.04.2009

Dziekuje borek50 ze stanales w mojej obronie ale zupelnie niepotrzebnie.
Calkowicie zgadzam sie z komentarzami i ocenami barbzurawskiej i mario-mil.
Co do 000000000000, to jej komentarze swiadcza o niej samej, a szkoda
bo niektore zdjecia ma b.dobre. Te moje zdjecia zostaly zamieszczone po to
zeby pokazas adminowi jak glupi jest pomysl, zeby oceniac mogli tylko ci
ktorzy maja 5 zdjec. Teraz kazdy ma komorke z aparatem, nie trzeba wychodzic
z domu tylko przez okno zrobic kilka zdjec. Ograniczenie jest potrzebne,
ale trzeba znalezc inny sposob. Ten portal przyjmie wszystko.
Kwiatek, krzaczek, slimak, przechodzien na ulicu, samochod przejezdzajacy
ulica. Jest jeden wyjatek. Nie mozna wystawiac zdjec kobiecych piersi, ale
tylko bialych, bo czarne mozna bez ograniczen. Moga byc mlode, stare,
jedrne, obwisle, byleby byly czarne. Co ciekawe mozna tutaj dawac zdjecia
nagich mezszczyzn, ale tylko czarnych. Tak jakby papuasi, pigmeje czy
mieszkancy doliny Omo byli zwierzetami. Jestes tutaj nowy i nie wiesz, ze
oceny pod zdjeciami nie maja zadnego zwiazku ze zdjeciami. To wypadkowa
klikaczy, ktorzy dla punktow oceniaja jak leci wedlug roznych kluczy:
moze to byc 4,4,4,4 albo 4,5,4,5 albo 3,4,5,3,4,5 itd. Szczeegolnie pod koniec miesiaca.

usunięty/nieznany 18:04 | 04.04.2009

hahahahaha, aby prezesa chwile nie ma i juz sie ludzie klonuja....

drogi ARTKOSCIE - nie prosciej samemu sie wypowiedziec na tematy ktore nas nurtuja tylko sie klonowac??? chyba ze to calkowity przypadek i po prostu dwie osoby razem mieszkaja i kolejnym zupelnym przypadkiem poszly oceniac zdjecia k.lonika z grudnia ;)))))))

dla tych co nie wiedza jak sie to sprawdza: zarowno borek50 jak i artkost nadaja z tego samego IP 84.10.8.56 - czyli z tego samego miejsca, z tego samego komputera... przypadek????

poza tym z calym szacunkiem ale jak po zalogowaniu sie na portal tylko dzisiaj drogi Borku50 tak szybko akurat znalazles zdjecia k.lonika????

Adminie, ja widze ze ten problem z nadmiarem zdjec juz niedlugo w niepamiec pojdzie bo znowu ci sie uzytkownicy zaczynaja klonowac ;))))))

baj

podpisano: szpieg z krainy deszczowcow :)

usunięty/nieznany 18:09 | 04.04.2009

Artkost, widze ze srednia tez sobie borkiem podwyzszasz... piatki sobie stawiasz borkiem pod fotkami. a feeee....

Drogi Adminie, rozwiazanie problemu pozostawie tobie...

_Marek_ dołączył
14.08.2006

_Marek_ 18:17 | 04.04.2009

No pięknie. Ehh, co się tutaj dzieje. Mnie już się nie spodobało dzielenie się swoimi refleksjami przez borka w nieskalanym dotąd tego typu wątkami dziale ogłoszeń. Ale postanowiłem siedzieć cicho. (To tak abstrahując zupełnie od postawy Pani 0000000000000, która daleka jest od ideału)

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 18:32 | 04.04.2009

Właśnie takie sprawy są nie do przyjęcia !!! Admin nic nie robi ! Nażuca nam swoje prawa,faktycznie nic,absolutnie nic nie zmienia !!! Takie gadanie że napisać to rozważą .tylko którą WAGĄ ??? Ilość fotek nie ma wcale zbyt wielkiego znaczenia.Ostatnio doszła tylko jedna zmiana (OCENIANIE) i poza tym nic więcej.Admin czy tutaj naszego pisania nie czytasz ? Takie same literki jak i w emailach !! Powiem ta sraty taty ,ja nie wierzę w Twoje bajki że ktoś wysłał bo cycek nie pasował :)) No chyba że faktycznie nie ten rozmiar ! Spadam dalej i tak pewnie groch i ściana :((

grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 19:21 | 04.04.2009

Po jaką cholerę zakładacie takie wątki??? Tylko śmiecą forum! Załatwiajcie sobie takie sprawy na PW lub mailem, a nie wciągajcie w to całej społeczności.

0000000000000 dołączył
12.12.2008

0000000000000 23:31 | 04.04.2009

Ale się narobiło...Do Twoich spostrzeżeń Paulingo dodam tylko,że z tego samego komputera co Borek 50 i Artkost nadaje też przeuroczy Więcek 66.Komentarze tych twórców pod moimi zdjęciami są znakomite i dzięki im za to.Dodam tylko,że nadają z Włocławka w którym często bywam i mam miłe wspomienia.W necie krąży takie powiedzenie...nie róbcie tu Włocławka...

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 19:37 | 04.04.2009

To po co to czytasz ? Idź dalej ! Też się dołożyłeś :))))

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 20:26 | 05.04.2009

chyba juz zostalismy ostrzezeni:) w kliku watkach i na forum:)

usunięty/nieznany 23:01 | 05.04.2009

ADMINIE - czy naprawde nie panujesz nad klonami nawet tymi na ktorych ci wskazujemy?????? borek wlasnie sie wyzyl na mojej galerii i poscinal wszystkie moje najfajniejsze fotki.... jak dlugo bedziesz czekal z reakcja???? oczywiste jest to ze borek zrobil to zlosliwie... chcialam wlasnie dodac kilka nowych zdjec a teraz mam ochote usunac te ktore tutaj sa... bo akurat z klonami takimi jak borek nie mam ochoty sie nimi dzielic... a twoja, drogi Adminie, reakcja na to jest tylko zenujaca.... szkoda slow...

usunięty/nieznany 12:28 | 06.04.2009

ADMINIE< bedac ignorowana z problemem BORKA napisalam dzis do ciebie maila ze skarga o godzinie 12.33 na czas polski. Bardzo jestem ciekawa czy to w koncu zaskutkuje i ile skarg potrzebujesz aby cos z tym wreszcie zrobic. emskiego zdjecia usunales po skargach uzytkownikow... ciekawe ile ich bylo... bo ja podaje ci klony na talerzu a i tak groch o sciane... porazka...

usunięty/nieznany 12:44 | 06.04.2009

aha, Adminie, prosze nie daj sobie zamydlic oczu tym ze borek teraz zaczal nadawac z innego IP, ja sama nadaje z trzech, z pracy, z domu i jak jestem w Polsce to z innego. przez caly dzien 04/04/09 artkost, borek i wiecek nadawali z tego samego IP 84.10.8.56. ciekawa jestem ile zajmie czasu szanownemu Adminowi zeby przeanalizowac cala sprawe i cos z tym zrobic...

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 14:55 | 06.04.2009

Paulinqa wrzucaj zdjecia i wylacz mozliwosc oceniania ;-) jestes tu na tyle dlugo ze chyba widzisz ze to walka z wiatrakami a admin reaguje tylko na to co chce ;-) Nie ma sie co stresowac bez potrzeby

usunięty/nieznany 15:10 | 06.04.2009

fruchu, ja chce zwyczajnie sprawdzic ile mu zejdzie zeby to zalatwic... emskiego zdjecia zdazyl wykopac momentalnie a z ta skarga sie sra za przeproszeniem juz tyle dni... wkurza mnie to ze tak sie oko na wszystko przymyka... pojde sie sama sklonowac chyba, dla jaj po prostu, i wrzuce cala galerie zdjec z cyckami (bialymi, nie czarnymi - i nie swoimi - na necie bankowo duzo tego wiec cos znajde...)

barbi dołączył
28.02.2009

barbi 15:09 | 06.04.2009

Fruchu albo bawimy się wszyscy na równych zasadach,albo nie :)) Mi się już znudziło :(( Przecież tak samo zaloguję się z innego compa.ale po co ?? Nie potrafię tak robić,mogę ściemniać jako barbi,ale po co mam mieć kena?? Oceny? proszę bardzo macie moje arcydzieła,dlaczego nie są oceniane tak jak powinny być ocenione,śmiech na sali,tchórze i nic więcej. Dla jaj jeden postawi 5 a inny przychodzi i boi się :))) Śmieszne jak to ludzią można w głowach poprzestawiać :))) A raczej smutne :(((

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl