Forum dyskusyjne

Jak najtaniej dolecieć do KoreI Południowej - miasto Daegu

kategoria podróże po świecie

anprzy dołączył
07.04.2009

anprzy 11:46 | 07.04.2009

Witam,

tak jak w temacie, jak najtaniej dolecieć do miasta Daegu?

Dzięki z góry za pomoc.

rumcajs_ dołączył
07.09.2006

rumcajs_ 12:18 | 07.04.2009

duzo zalezy od tego kiedy chcesz leciec,
ja zwykle szukam takich biletow na www.kayak.com  - jak sie zarejestrujesz za darmo to bedziesz miala opcje szukania biletow + / - 3 dni,
z japoni do korei jest prom jezeli ci to w czym pomoze,
samolot z japoni do korei juz od okolo $200, to samo z Pekinu,
wlasnie z tamtad wrocilem, zimno tam,
pisz jak masz pytania

Jarek

anprzy dołączył
07.04.2009

anprzy 12:46 | 07.04.2009

Ja lecę 1 lipca, +- pare dni, i powrót planuję na 30 września. Póki co znalazłEm ( :] ) połączenie do seulu samolotem z przesiadką w moskwie za 3tys zł. I stamtąd jakiś transport by się znalazł do Daegu. Ale dalej szukam ;] Byłeś może tam w wakacje? Jak tam z klimatem?

rumcajs_ dołączył
07.09.2006

rumcajs_ 15:00 | 07.04.2009

z londynu sa loty za okolo $850,
ja tam bylem ostatnie 5 tygodni,
bylo zimno, teraz jest tam wiosna, w lipcu i sierpniu bedzie goraco,
smieszny kraj, trudno sie dogadac, nie rozumieja nawet slowa hotel czy taxi, poza seoulem nie duzo ludzi mowi po angielsku,
dobre i niedrogie jedzenie, troche ostre, generalnie to troche tam drogo,
jak bys chcial kupowac jkis sprzet turystyczny to uwazaj bo albo wysokie ceny albo sprzedaja podroby, jest tam fabryka Notht Face i paru innych firm ale watpie zebys znalazl cos wartego kupienia,
jak masz pytania to pisz
jarek

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl