Forum dyskusyjne


spoko

kategoria podróże po świecie

bozwie dołączył
13.04.2009

bozwie 13:12 | 14.04.2009

Spanie nawet od 200 BTH ale skromnie bez klimy tylko z wiatrakiem, z klimą i łazienką drożej Ponadto zależy gdzie jedziesz w jaki rejon. Wyspy są bardzo drogie północ i Kanchanaburi taniej . W Bangkoku jest tanio hotele na ulicy Rambutti czy Kao San są w różnych cenach, najtańsze gest housy, jedzenie super na ulicy za 50 BTH ( polecam kuchnia tajska wyśmienita ) , natomiast zakupy w sklepie 7 eleven. Transport - najtańsze są lokalne autobusy około 1,70 - 2,00 zależy ( ale trzeba się dokładnie pytać o kierunek ) lub wodą , niedrogo ( wodne tramwaje ) tak mozna nazwać, pozostają tuk-tuki jeszcze, ale trzeba się targować bo ceny walą z sufitu, taxi również. Zakupy pamiątek najtańsze na bazarze chatuchak - warto można podjechać autobusem. Naprawdę warto się tam targować ceny zbija się nawet 50-70 % , kupiłam okulary - cena wyjściowa 12 $ a ja kupiłam za 3$. . Warto już na lotnisku zaopatrzyć się w mapę. Dostepne w punktach wymiany walut. Waluty- na lotnisku na ogół jest niezły kurs.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl