Forum dyskusyjne

nocleg w ciemno

kategoria podróże po świecie

pesion dołączył
14.04.2009

pesion 18:48 | 14.04.2009

witam,

we wrzesniu planujemy wycieczke do bangkoku(8osob) mam kilka pytan w zwiazku z wyjazdem:

czy musimy rezerwowac hotele z polski,czy mozna w ciemno jechac i zarezerwowac cos na miejscu? czy jest taniej ,czy drozej robiac to na miejscu?zalezy nam na hotelu3-4 gwiazdki.
czy sa takie miejsca jak silk market w pekinie?targowanie itd??

po pobycie w bangkoku chcemy jechac na wyspe phuket,lub phi phi czy jakos tak ?jaki jest mniej wiecej koszt takiej wyprawy(bilet,wynajecie domku)

z gory dziekuje za odpowiedzi!

pozdrawiam

marcin

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 20:58 | 14.04.2009

Hotele z wyższej półki zazwyczaj lepiej zarezerwować w necie - najczęściej oferta internetowa jest lepsza niż na miejscu.
Przelot na Phuket Thai Airways kosztował mnie w ubiegłym roku w listopadzie ca 500 zeta od osoby. 6 noclegów w Patong w przyzwoitym /ale nie 4*/ hotelu ze śniadaniem, transferem z lotniska i wycieczką na Phi Phi ca 1400 zeta za dwie osoby.
Generalnie wszystko zależy od tego co i jak bogato chcesz robić. Możesz zjeść w BKK na Khao San za 35-50 bahtów albo w eleganckiej knajpie za 1000. Dokładnie to samo jest z transportem - za taksówkę zapłacisz 300 bahtów na tej samej trasie, na której za autobus z otwartymi oknami i drewnianą podłogą 7,5.

rumcajs_ dołączył
07.09.2006

rumcajs_ 23:46 | 14.04.2009

pociag sypialny BKK - Puket ( z kilma) to okolo $25,
samolot $65, zeby dostac taka cene na samolot trzeba kupic bilety duzo wczesniej, ja kupilem w styczniu 09 na marzec 09, bilety znalazlem na www.kayak.com,  trzeba bardzo uwazac z bagazem, jak kupujesz bilet wybierasz ile bedziesz mial bagazu, biara kilka dolarow z sztuke bagazu nie tak zle, jak masz nadbagaz na lotnisku biora okolo $2-3 za kazdy kilogram nadwagi.

bozwie dołączył
13.04.2009

bozwie 08:08 | 15.04.2009

Faktycznie wszystko zależy na ile cię stać, ja wróciłam 5 kwietnia z Tajlandi była też na Ao - Nang-Ton Sai i inne plaże ( Krabi ) tam leciałam samolotem z Kuala Lumpur , potem z Krabi do Bangkoku - można i ekspresem - bus , lataliśmy po Azji - Air Asia wszystkie bilety w promo...za 80 - 120 zł. bukowane w Polsce przez internet na stronie air asia, samoloty nowe i bardzo czyste, wszystko ok. Natomiast hotele 3 - 4 gwiazdkowe to faktycznie najlepiej rezerwację robić w Polsce, jest mnóstwo stron, ale pamiętaj, że czasami możesz się rozczarować po przyjeżdzie. I jeszcze najważniejsze ceny w Bangkoku, na północy są niższe, natomiast na wyspach wszystko jest droższe prawie o 100 % ( zależy od miejsca ) .
Pozdrawiam

podruze dołączył
08.01.2009

podruze 04:20 | 16.04.2009

Witam,mieszkam w Tajlandii ,moge pomoc w rezerwacji hoteli.prosze o kontakt www.mariuszsebastian@yahoo.com 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl