Forum dyskusyjne


34 Niezdecydowne 34 ogłoszenia

kategoria podróże po świecie

pokerface dołączył
02.12.2008

pokerface 11:11 | 23.04.2009

Coraz więcej ludzi umieszcza swoje ogłoszenia dotyczące wyjazdów na globtroterze i coraz więcej z nich to ludzie niezdecydowani, którzy nie odpowiadaja na maile lub nagle przerywają kontakt.To jest strasznie denerwujące!!
Nie pisze tego do nikogo personalnie ale: JEŚLI DECYDUJESZ SIĘ NA UMIESZCZENIE OGŁOSZENIA TO BĄDŹ W MIARĘ ZDECYDOWANY I INFORMUJ LUDZI JEŚLI TWOJE PLANY JEDNAK NIE WYPALĄ.
Jesteśmy tylko ludźmi i zrozumiemy jeśli wypadnie Ci coś i będziesz musiał zrezygnować z wcześniejszych planów.Bądź po prostu wporządku w stosunku do innych:)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl