Forum dyskusyjne

teach travel CHINA

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

irmina dołączył
03.05.2006

irmina 22:26 | 03.05.2006

slyszeliscie o mozliwosci wyjzadu na rok badz polroku do Chin, uczenia tam jezyka ang., a potem bycia wolontariuszem na igrzyskach 2008? ktos sie wybiera???

marecky dołączył
15.08.2006

marecky 09:50 | 15.08.2006

owszem słyszałem, nawet znam kilka osób, które tak pojechały ALE: należy załatwiać to przez firmę europejską a nie bezpośredno szkołę w Chinach bo Cię mogą wyrolować- dając do podpisu umowę pochińsku lub płacąc śmieszne pieniądze. Wiem, że English First organizuje takie wyjazdy www.ef.com 
pozdrawiam

Peciu dołączył
12.05.2007

Peciu 22:47 | 12.05.2007

witam, ja w tym roku w lipcu wybieram sie do Chin wlasnie z takiego programu. wyjezdzam za posrednictwem biura polskiego - koszt programu 2000 euro + bilet + ubezpieczenie+ szczepienia+kieszonkowe=troche duzo tego wychodzi;). biuro zapewnia miesieczne szkolenie w Pekinie na TEFL. nastepnie przydzial na rok badz pol roku zalezy jak komu pasuje do szkoly chinskiej. wyzywienie i zakwaterowanie gratis - do tego wyplata co miesiac 2000 yuanow + bonusy na zakonczenie. najlepiej zapraszam na gg badz na maila w razie pytan - moge podac adres www biura  - tam wszystko pisze dokladniej

Peciu dołączył
12.05.2007

Peciu 22:48 | 12.05.2007

o kurde teraz popatrzylem ze to stary post - sorry za odswiezanie ;)

shilla22 dołączył
17.06.2006

shilla22 12:25 | 13.08.2008

planuje wyjazd na program teach and travel w przyszlym roku, jedzie ktos moze tez w tym termnie? pozdrawiam

shilla22 dołączył
17.06.2006

shilla22 12:25 | 13.08.2008

planuje wyjazd na program teach and travel w przyszlym roku, jedzie ktos moze tez w tym termnie? pozdrawiam

JMC22 dołączył
12.03.2009

JMC22 12:25 | 12.03.2009

Wybieram się na dłużej (6miesięcy około) do Chin w sezonie 2009/10 jako nauczyciel języka angielskiego. Ogólnie wymagana jest tylko względnie dobra znajomość angielskiego (jakiś certyfikat lub matura rozszerzona z angola)- nie jest wymagana znajomość chińskiego. :D Rozważam jeszcze opcje czy jechać w ramach teach & travel czy też na prywatny kontrakt (tu można dostać więcej pieniążków i zwrot kasy za bilet ) no ale ogólnie już postanowiłem, że jadę i to chyba najważniejsze. :P Jakby ktoś był zainteresowany to mogę dorzucić więcej szczegółów typu możliwe lokalizacje, artykuły na temat takich wypraw, czy linki do blogów naszych rodaków, którzy tam obecnie są itp. Pozdrawiam :)

dywanik dołączył
10.04.2009

dywanik 17:18 | 10.04.2009

Osobiscie ja jestem zainteresowany wiec bylbym wdzieczny jakbys wrzucil. :)

mgrzeg dołączył
16.05.2009

mgrzeg 15:49 | 16.05.2009

hej, jestem zainteresowana:) chcialabym ruszyc w pazdzierniku, na okolo 4 miesiace, moze byc do 6ciu, najchetniej uczyc angola. masz juz sprawdzone jaies biura / oferty? chetnie kontakt na mgrzeg@o2.pl

szkieuko dołączył
27.07.2008

szkieuko 17:09 | 16.05.2009

Dokładnie ten temat znajdziecie w dzisiejszym dodatku do wyborczej Turystyka :-)

paulina26 dołączył
22.03.2008

paulina26 23:10 | 14.07.2009

hej ja tez jestem zainteresowana jesli znacie jakies adresy szkol badz programow zeby wyjechac na pare m-cy uczyc ang w chinach. Moze ktos wie jak to jest z tymi prywatnymi kontraktami i certyficatami jakie sa wymagane?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl