Forum dyskusyjne

RUMUNIA 07 2009- współtowarzysze poszukiwani

kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 16:15 | 26.04.2009

znalazłem ogłoszenie na forum, ale te rozmowy z górnej półki mnie trochę zniechęciły...
gdybym rozmowę nawiązał w stylu globtroterskim, a już nie daj boże w stylu jak ja to nazywam "kącika" to chyba zostawiliby mnie na drodze już na Słowacji...
ale może są wśród nas globtroterzy z "górnej półki" i dadzą odzew na ogłoszenie... tylko czy będą wiedzieć komu? ani maila, ani telefonu...

cytat:
Dzień dobry wszystkim,

jesteśmy parą (24, 26) intelektualistów lubiących rozmowy z górnej półki i wyprawy przed siebie, w świat bliższy i dalszy.

W tym roku chcielibyśmy pojechać do Rumunii, najchętniej na 2 ostatnie tygodnie lipca 2009. Nigdy nie byliśmy w Rumunii, dlatego jesteśmy całkowicie otwarci jeśli chodzi przebieg trasy. Lubimy aktywny wypoczynek i trudno nam usiedzieć w jednym miejscu. Interesuje nas wyprawa o raczej skromnym budżecie.

Szukamy kogoś z głową nie od parady, kto miałby ochotę się do nas przyłączyć (wiek nie odgrywa zupełnie żadnego znaczenia)… kogoś z pomysłem, energią… a może kogoś z samochodem (partycypacja w kosztach paliwa i amortyzacji-to sprawa oczywista), a może udałoby się nam zabrać do Rumunii rowery i część trasy pokonać rowerowo (ale to nie jest konieczne).

Niecierpliwie czekamy na wiadomość…

viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 16:38 | 26.04.2009

No, troche to dziwne, szukaja kogos kto by do nich dolaczyl, ale jednoczesnie "kogos z pomysłem, energią", i z samochodem, kto im te wyprawe zorganizuje :), czyli kto do kogo ma dolaczyc?

buter1 dołączył
14.12.2008

kris75 dołączył
30.03.2009

kris75 10:09 | 04.05.2009

Dawałem ogłoszenie wcześniej,ale jakoś nie było chętnych.Mam już pełny skład,.Tak mi się zdaje że te rozmowy z górnej półki to były ze mną prowadzone. Ja jadę tam w określonym celu dlatego zawsze przedstawiam trasę i albo to komuś pasuje albo nie.Wolę mieć wszystko ustalone z góry co by na miejscu nie było kwasów.
P.S Jeleni raczej nie znajdziecie.
Wyjazd 25 lipca wcześnie rano jedziemy przez Zwardoń,Zylina,Zwoleń,Miskolc,Debrecan,Deva,Hunedoara tam zwiedzimy zamek.

Następnie przejeżdżamy w Góry Retezat na Polanę Pelagii tam spędzimy od 3-4dni.

Następnie przejazd do Zarnesti w góry Piatra-Craiului tam spędzimy 2 dni.

Przejazd w góry Bucegi do Busteni tam spędzimy 2-3dni.

Przejazd do Bicaz nad jezioro Czerwone tam spędzimy ostatnie dni obozu odpoczywając . Powrót 9sierpnia przez Węgry i Słowacje do Polski.
Noclegi:W górach i nad jeziorem darmocha.
Paliwo + opłaty drogowe ok. 200zł/os. przy 4 osobowym składzie w samochodzie.
Wyżywienie we własnym zakresie.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl