Forum dyskusyjne

tajlandia

kategoria podróże po świecie

mroczo dołączył
08.04.2006

mroczo 12:05 | 06.05.2006

Witamy!
Wybieramy się do Tajlandii,Laosu i Kambodży w okresie 07.2006-09-2006 .Czy ktoś z Was byl w tym czasie w w/w krajach,obawiamy sie nadmiernych opadów deszczu .Czy warto rozważać wyjazd w tym terminie?

evelqa dołączył
12.05.2006

evelqa 01:19 | 12.05.2006

hello!
no wlasnie mam ten sam problem.
w przewodniku wyczytalam ,ze pora deszczowa trwa od czerwca do pazdziernika-a najgorszy okres przypada na wrzesien i pazdziernik(fuck!)(drogi gruntowe zamieniaja sie w błoniste korytka i takie tam...)so...wiem z doswiadczenia ze w pzrewodnikach nie wszystko jest do konca prawda i tylko prawda ,wiec mam jakies watpliwosci..Obilo mi sie o uszy ,ze wcale nie jest tak zle . No wlasnie pytanaia pytania!!jak to wlasciwie jest z tą jesienią w Tajlandii??da rade?////

putrycydes dołączył
15.10.2005

putrycydes 22:06 | 16.05.2006

ja bym w porze deszczowej po kambodży nie jeździł o ile miałbym nie za dużo czasu. powód jest prosty - drogi są głównie gruntowe i podobno zamieniają się w maź błtonistą
p.s.
nie widziałem w deszczu ale myślę że tak jest
np. droga z poipet do siem reap (150km) 7h autobusem w porze suchej
poza tym super

fotocd dołączył
06.02.2006

fotocd 23:49 | 16.05.2006

za goraco, byłem w tajlandi przez kilka miesięcy i najlepsza pora to wyjazd pod koniec pory deszczowej chłodnej, tzn przełom września października,
Kambodża jest słabo przejezdna, po wylewach rzek, ale da się przejechać, tylko to dłuzej trwa, z granicy do SiemReap 152 km 12 godzin

Kornelia dołączył
11.06.2006

Kornelia 15:57 | 11.06.2006

cześć, byłam w Tajlandii w październiku, podróżowałąm różnymi drogami ( również leśnymi, stopem) i nie było większych problemów. Są ulewy, ale krókie i raczej nie występowały każdego dnia. Jednym słowem-październikowa pora deszczowa nie męczy ( a byłam cały miesiąc). Pozdrawiam i udanej podróży

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl