Forum dyskusyjne


RUMUNIA 2006

kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

marta22 dołączył
12.05.2006

marta22 17:42 | 12.05.2006

Jesteśmy para studentów z Poznania i chciellibyśmy wybrać sie w drugiej połowie lipca do Rumuni na ok 3 tygodnie. Chcemy zwiedzić Bukowinę, Transylwanię, przejść się po górach( choć zaznaczamy, że nie ma być to wyjaz typowo górski), a ostatnie dni odpocząć nad morzem. We Lwowie byliśmy już 2 razy, ale z sentymentu chętnie spędzimy tam 2 dni. Nie wykluczamy też powrotu przez Budapeszt, ale to uzależniamy od finansów. Ponieważ w grupie zawsze bezpieczniej chcemy nawiązać kontakt z osobami, które planują podobny wypad albo po prostu chciałyby się przyłączyć. Jeżeli ktoś ma mniej czasu i pieniędzy może przyłączyć sie na czas dwóch pierwszych krain. Proszę o kontakt na maila: marta.bielan@poczta.fmStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl