Forum dyskusyjne

agencje towarzyskie na globtroter i jakis ukrainiec z prawem jazdy

kategoria podróże po świecie

les72 (ban) dołączył
24.10.2006

les72 (ban) 10:44 | 02.05.2009

tyle razy bylo juz pisane o laskach typu szczepiona zna kazda pozycje tylko zaplac zadaje pytanie jeszcze raz kto na to pozwala chcialem aby moje dzieci zaczely chodzic na globtroter ale jak mnie pytaja tato kto to jest wysportowana marzenka to co mam powiedziec? no iten rusek z prawem jazdy nie moge chyba poszukam innego portalu pozdrowienia dla administratorow

usunięty/nieznany 11:41 | 02.05.2009

ja tu codziennie zagladam a jeszcze tych opisow nie widzialam????? to w ogloszeniach???? a ile dzieci maja lat?

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:18 | 02.05.2009

les a ty od dawna na internecie ? to jak chcesz uniknac takich sytuacji ....to wyrzuc compa przez okno to jedyne wyjscie jak chcesz dzieci uchowac od bezecenstw :-))

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 17:10 | 02.05.2009

ja by Ci Les polecił zapisać dzieci do przedszkola prowadzonego przy radio Maryja jak chcesz, aby nie czytały tego, co w internecie można teraz znaleźć... a tak swoją drogą to chyba jakiś przewrażliwiony jesteś, bo to co jest tutaj na globtroterze to tylko "mały pikuś"

usunięty/nieznany 20:02 | 02.05.2009

szit... ja mam nadzieje ze nikogo nie zgorszyla ta striptizerka od emskiego ;)))))

emski dołączył
13.12.2003

emski 20:42 | 02.05.2009

jak striptizerka...dziewczyna do towarzystwa i to tulko na krotko zadnych wurzutow :-)) les musi zamienic compa na Radio ...Maryja jak tintin dobrze radzi :-))

usunięty/nieznany 23:23 | 02.05.2009

ale Radio Maryja zlasowalo mozg Luka babci :((((((((( plizzzz nie rob tego swoim dzieciom les............ chyba ze chcesz z nich dobrych politykow zrobic :((((

emski dołączył
13.12.2003

emski 00:44 | 03.05.2009

czytajac post les,,,sadze ze nie tylko babci Luka zlasowalo mozg, juz moze byc za pozno :-))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 03:18 | 03.05.2009

Czytam i czytam i w ogóle nie wiem o co tu chodzi??? :-)))

emski dołączył
13.12.2003

emski 05:36 | 03.05.2009

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o Radio Maryja :-))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl