Forum dyskusyjne

Azja wrzesień 2010 - luty 2011

kategoria podróże po świecie

prokofiewna dołączył
02.05.2009

prokofiewna 09:42 | 03.05.2009

Witam wszystkich,
Planuję 6 miesięczną podróż po Azji ( indie, nepal, chiny, wietnam, kabodża, malezja, indonezja, może filipiny) . Poszukuję ludzie chętnych do takiego przedsięwzięcia. Podróżowałam przez ponad półtorej miesiąca po krajach Azji, ale teraz chciałabym zdecydować się na znacznie dłuższą, bo 6 miesięczną podróż. Wiem, że jest jeszcze mnóstwo czasu, ale chciałam się w ogóle zorientować czy ewentualnie byliby jacyś chętni. pozdrawiam

vinyasa dołączył
04.05.2009

vinyasa 14:59 | 04.05.2009

bardzo chetnie pojechalabym z Toba, jednak nie odpowiadaja mi terminy. planuje dokladnie taka sama podroz jak ty, rowniez na pol roku, tyle ze od lutego 2010 do sierpnia/wrzesnia 2010. jezeli twoje terminy moga ulec zmiania, bardzo prosze o kontakt.
pozdrawiam
joanna

polviet.com dołączył
13.02.2009

polviet.com 09:26 | 05.05.2009

Cześć, jeśli być potrzebowała pomocy w załatwieniu wizy do Wietnamu, biletu lotniczego lub miała jakieś pytania a pro po Wietnamu to pisz śmiało na krzysztof@polviet.com
pozdrawiam K

arifas dołączył
15.04.2009

arifas 13:06 | 05.05.2009

~polviet.com
wize wietnamska mozna dostac na granicy i jest ona wazna przez max 14 dni.

prokofiewna dołączył
02.05.2009

prokofiewna 13:23 | 05.05.2009

dzięki. byłam już w Wietnamie. a na granicy niestety wizy do wietnamu dostać nie można. Trzeba mieć ja wcześniej, załatwialam ją w tajladnii

jazda dołączył
04.05.2009

jazda 18:37 | 05.05.2009

co ty prokofiewna, arifas wie lepiej, byl przeciez w 34 krajach w Azji, Ameryce, Europie mimo ze ma dopiero 16 lat, to jest dopiero podroznik, ze hej !

jazda dołączył
04.05.2009

jazda 18:42 | 05.05.2009

Mam pytanie do polviet.com, ty tak z milosci do blizniego pomagasz innym, czy masz jakis cennik? Bo jesli masz cennik, to nie mow ze pomagasz, tylko ze oferujesz uslugi swojej firmy.

arifas dołączył
15.04.2009

arifas 17:37 | 10.05.2009

dzieki jazda ;)
- jakbyscie chcieli jechac z Nanning do Hanoi to mozna wziasc bezposredni autobus 150 yuan , autobus jedzie ok 8h (7,30 am - 4pm.) i wtedy juz sie nic nie placi za wize dane z przed tygodnia. mozna tez pociagiem do granicy a potem autobusem do hanoi ale nie wiem jak koszty.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl