Forum dyskusyjne

Turcja- gdzie pojechać

kategoria podróże po świecie

kraj Turcja

Zizou dołączył
11.04.2009

Zizou 17:11 | 10.05.2009

wracając z krakowskiego rynku nagle postanowiłem, że może bym się do Turcja tak na tydzień wybrał na początku czerwca... no i teraz pytania z tym się wiążące - w które miejsce ??? Który rejon/miejsce Turcji jest najladniejsze i najbardziej godne polecenia??? Nie chodzi mi o duże, tłoczne miejsca a raczej o małe, spokojne, z zatoczkami, widokami etc :) aby porobić wiele zdjęc a także takie miejsce, w okolicy którego jest sporo rzeczy- tak żeby się powybierać na 1-dniowe wypady :)

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

szkieuko dołączył
27.07.2008

szkieuko 18:51 | 10.05.2009

Jeśli masz tylko tydzień i chcesz zobaczyć Turcję, a nie masę europejskich turystów to polecam wybrzeże Morza Czarnego. Byłam w Synopie i trochę jechałam wzdłuż wybrzeża stopem, na kilka dni w sam raz. Ja zahaczyłabym o Stambuł, tłoczny oczywiście, ale niesamowity.

Tadeusz Markiewicz dołączył
10.05.2009

Tadeusz Markiewicz 20:28 | 10.05.2009

Może to bardziej skomplikowane, ale zdecydowanie polecam Turcję wschodnią. Genialne zdjęcia zrobisz zwłaszcza nad przepięknym (ogromnym!) jeziorem Van. Polceam!

Ps Też wybieram się do Turcji w wakacje. Grupę miłosników zbieramy na naspolke.pl (nowy portal spolecznosciowy) zapraszam :)

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 13:03 | 15.05.2009

Jeśli masz tydzień to polecam wybrzeże Egejskie. Dalsze tereny jak najbardziej tak - ale nie na tydzień. Pomiędzy Izmirem a Mrmaris znajdziesz wiele ciekawych zabytków (toż to Azja Mniejsa), parę miejsc cywilizowanych ale i totalnie zapomnianych wiosek jak np. Kirijkislacik. My zrobiliśmy taką traskę 2 lata temu. Odległości niewielkie między miejscami, więc nie tracisz całych dni na podróże. Poruszaliśmy się dolmusami. Lecielismy tanio z Berlina. Jeśli potrzebujesz więcej info to pisz na maila. pozdr.ewa

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl