Forum dyskusyjne

mapy gps

kategoria podróże po świecie

kraj Albania

buter1 dołączył
14.12.2008

buter1 22:26 | 10.05.2009

szukam jakiegoś dobrego gps z ALBANIĄ i map ktoś ma ciekawe doświadczenia ?z góry dziękuję

grzewor dołączył
31.05.2005

grzewor 08:29 | 11.05.2009

Jak ostatnio byłem w Albanii to drogi dopiero budowano/ naprawiano/ przeroabiano.
jednak jest to kraj gdzie az tak wiele dróg nie ma i bez problemu z jakakolwiek mapa (papierowa) mozna dojechac gdzie sie chce.

i o jakie doświadczenia Ci chodzi - o podrozowanie z GPS czy o Albanie ???

buter1 dołączył
14.12.2008

buter1 17:45 | 11.05.2009

chodzi o mozliwość wynajęcia noclegu prywatnie, kempingi , tanie hotele może namiot trochę cen czyli o doświadzcenie w podrózowaniu po Albanii.
dzięki za odpowiedż.

grzewor dołączył
31.05.2005

grzewor 12:03 | 12.05.2009

w Albanii byłem 5 lat temu.
od tego czasu pewnie wiele sie zmieniło. mysle ze napewno ceny :)
Albanie polubili Włosi. Pływaja promami do Dures i innych miast nadmorskich.
Albanie zwiedzałem stopem - mozesz o tym poczytac w mjej realcji z Podróży po Europie Środkowo – Wschodniej
wtedy za noclegi płacilem 5-10 E.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl