Forum dyskusyjne


Ameryka Południowa na rowerach Poszukiwany towarzysz

kategoria podróże po świecie

czajna dołączył
11.08.2005

czajna 13:59 | 14.05.2009

Witam,

mam na imię Tomek i mam wielkie marzenie. Jeżeli i ty masz marzenia i chęć zrealizowania czegoś naprawdę wielkiego w swoim życiu przeczytaj poniższą wiadomość.

Na przełomie 2010/2011 roku planuję się wybrać na około 6 miesięcy wraz z rowerem do Ameryki Południowej, aby przemierzyć szlaki Chile, Boliwii, Peru, Ekwadoru. Plan póki co dopiero powstaje, tak więc sprecyzowanych planów jeszcze nie mam. Stawiam jednak na kontakt z naturą i ludźmi nie zaś na nabijanie bez celowo kilometrów. Jeżeli czujesz, że taka wyprawa to coś właśnie dla Ciebie i masz pozytywne podejście do życia i jesteś pełen entuzjazmu i energii napisz na: czajna15@wp.plStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl