Forum dyskusyjne

Hiszpania we wrześniu stopem

kategoria podróże po świecie

Kasiek :) dołączył
23.03.2009

Kasiek :) 15:47 | 17.05.2009

Witam, szukam chętnych na wyjazd do Hiszpanii we wrześniu, najlepiej na cały wrzesień. Jedziemy tam stopem, wracamy też stopem, żeby ciąć budżet ;) Na miejscu chciałabym zwiedzić Barcelonę, Madryt, Al Hambrę, generalnie nastawiam się na oglądanie zabytków i kulturalne spędzenie czasu ;) CHetnie tez skoczę w Pireneje albo zobacze Gibraltar. Noclegi na dziko gdzie nas noc zastanie, pod namiotem lub pod chmurką, w miastach w hostelach, na plebaniach lub załatwione przez hospitality club. Jedzenie kupione na mieście. Szacuje koszt na 1500-2000 zł.

Ja się nazywam Kasia, mam 21 lat, studiuję i pracuję, szukam ludzi w podobnym wieku, najlepiej z warszawy, o podobnych zainteresowaniach. Jak grupa się zbierze proponuję jakiś wyjazd jeszcze przed Hiszpanią, żeby się zgrać itp.

zapraszam serdecznie :)

Tadeusz Markiewicz dołączył
10.05.2009

Tadeusz Markiewicz 23:23 | 17.05.2009

Pomysl swietny, ale z calym szacunkiem - nie lepiej zostawic takiego ogloszenia na wyspecjalizowanych serwisach. Np na www.naspolke.pl?  To miejsce sluzy do wyszukiwania ludzi do wspolnych inicjatyw. To ofrum raczej do wymiany mysli :)

Powodzenia!

23.03.2009

Kasiek :) 00:12 | 18.05.2009

mam myśl, że chiałabym pojechac do Hiszpanii ;) ok, wezmę pod uwagę, sory. a do Ciebie pisałam na gronie w sprawie hiszpanii, świat jest mały ;)

Tadeusz Markiewicz dołączył
10.05.2009

Tadeusz Markiewicz 13:08 | 18.05.2009

Zadne sorry - kto pyta nie bladzi. Uwazam, ze forum to jest dobre miejsce, ale po prosty sprzedaje kolezenskiego tipa :) To cale www.naspolke.pl  jest naprawde spoko do tego typu inicjatyw
Hehe - wiem, ze napisals :) nie odpisalem bo z hszpania jeszcze u mnie nie wszystko dograne :)

Ainsel dołączył
21.03.2006

Ainsel 00:25 | 28.05.2009

Od razu ostrzegam - jeśli zamierzasz wybrać się w podróż grupką więcej niż dwuosobową, to będą duże problemy ze stopem! Nie dość że taką zgraję samą w sobie ciężko załadować do auta, to jak dodasz do tego plecaki, namioty i inne klamoty to wychodzi tego naprawdę sporo!

W Hiszpanii bywa też dość ciężko ze stopem - czasami można poczekać sobie i kilka dobrych godzin tylko po to, aby potem przejechać 20 km. Z drugiej strony dla chcącego nic trudnego, wszystko da się ogarnąć :D Ah, no i polecam południe kraju - Sevilla czy Malaga.

I jeszcze jedna rzecz - radzę zarejestrować się na Couch Surfing - www.couchsurfing.org/  - w razie gdyby hospitality Club zawiódł.

Pozdrówka i powodzenia!

23.03.2009

Kasiek :) 08:02 | 04.06.2009

ok, dzięki za rady, jak macie jeszcze jaieś to chętnie wysłucham :) chcemy jechać w 4 osoby, już wiemy, że trzeba się będzie podzielić...pozostaje problem komunikacji na trasie, przez komórki zbankrutujemy, chyba zostają znaki dymne. Jeśli macie jakieś pomysły to się podzielcie. :) dzieki :)

nati86 dołączył
12.06.2009

nati86 20:04 | 12.06.2009

W Hiszpanii wychodzi bardzo tanio kupno telefonu z hiszpańską kartą, płacicie np 30 euro i w tym juz macie ileś euro na rozmowy i telefon wychodzi wam wlasciwie za darmo, polecam, ja już tak 2 razy zrobiłam ;)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl