Forum dyskusyjne

KAUKAZ

kategoria podróże po świecie

kraj Armenia

johnnybravoo dołączył
20.05.2009

johnnybravoo 23:59 | 20.05.2009

Witam:)
Czy ktoś wybiera się w te wakacje do Gruzji, Azerbejdzanu, Armeni w te wakacje i szuka chętnych osób? Bo ja taką osobą właśni jestem;] wiem, było już kilka podobnych tematów, ale nie wśród najświeższych wątków, więc dodaje na nowo..
Pozdrawiam i czekam na odp;))

Sallieri dołączył
06.06.2009

Sallieri 12:28 | 06.06.2009

Witam!

Jest wspaniała opcja wyprawy w te piękne strony, a oferuje ją człowiek który był tam w zeszłym roku i wszystko ma już obcykane. :) Ja sam zgłosiłem akces na tą wyprawę ale póki co jest jeden problem - brak chętnych :( Uważam że powodem tej sytuacji jest słabe wypromowanie tej wyprawy w internecie. Oto link do tej oferty: docs.google.com/Doc?id=ddx6rzgg_10fmp7tdcg&hl=en  Rozmawiałem już z panem Piotrem i powiedział że koszt takiej wyprawy (ze wszystkim!) to ok. 4000 zł....nawet licząc 4500 to moim zdaniem jest tanio jak na 2 tygodniowy pobyt w 3 kaukaskich krajach! johnnybravoo - byłbyś wstępnie zainteresowany? Jeśli uda się zebrać jeszcze kilka osób to pan Piotr napisał mi że można jechać. Uważam że mając go jako organizatora i człoiwieka który dogada się z tamtejszymi to dobra opcja! Nie jest to też żaden wyłudzacz, już to sprawdziłem, facet pracuje jako dziennikarz, a w turystycznym dodatku do GW można znaleść jego relacje.:) Pozdrawiam serdecznie!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl