Forum dyskusyjne


2osobowy spływ Wisłą

kategoria inne

kraj Polska

JuK dołączył
18.05.2009

JuK 10:48 | 22.05.2009

Witam
Mam 18lat i w sierpniu wraz z kolegą planujemy spływ Wisłą. Planujemy naszą podróż rozpocząć w Krakowie, natomiast koniec przewidujemy w Zatoce Gdańskiej, noclegi zaś planujemy pod gwiaździstym niebem, miejmy nadzieję korzystając z uroków ciepłego Sierpnia. Lecz jak to często w takich wyprawach bywa największym problemem są finanse, ponieważ jesteśmy jeszcze uczący się i nie mamy zbyt wielkich dochodów, to 800zł jakie trzeba by przeznaczyć na kajak + koszta przewozu go i zaopatrzenia się w ekwipunek jest dla nas dość dużą sumą.
Dlatego też jeżeli znalazłby się ktoś kto miałby możliwość wypożyczenia nam kajaka, po nieco niższej cenie niż 20zł za dobę, byłbym niezmiernie rad.
PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl