Forum dyskusyjne


Podróże po Francji - sporo szczegółowych informacji

kategoria podróże po świecie

kraj Francja

Bloger dołączył
25.05.2009

Bloger 13:51 | 25.05.2009

Zapraszam na blog "Podróże do Francji - Paryż i nie tylko"
traveltofrance.wordpress.com/ 

Staram się tam zamieszczać szczegółowe informacje o wielu kwestiach związanych z podróżą do Francji i pobytem na miejscu. Każdego dnia nowy wpis, czasem jakieś zdjęcia.

Tematyka: koszty podróży, noclegi, zwiedzanie, bilety do muzeów i zamków, połączenia telefoniczne, ceny autostrad, korzystanie z internetu, atrakcje turystyczne, zamki na Loarą, wyposażenie pokoi hotelowych, stacje benzynowe itp. - to już jest albo będzie w najbliższych dniach. Wszystkie wpisy oparte na własnych doświadczeniach z podróży.

Zanim ew. skrytykujecie promowanie bloga, zajrzyjcie na stronę. Łatwiej będzie zrozumieć, że strona jest niekomercyjna i piszę naprawdę po to, by ułatwić innym osobom podróżowanie po Francji. Bo Francja jest przepiękna!

Pozdrawiam i... szerokiej drogi!


yonka3 dołączył
03.03.2009

yonka3 09:53 | 16.08.2009

Hej, to może Ty mi pomożesz :)) Na blogu tego nie ma ;p
Takie rzeczy raczej wiedzą tylko dziewczyny, ale może była z Tobą babeczka :) Potrzebna mi informacja o cenach kolczyków, bransoletek, ale nie w Salonach z biżuterią tylko na straganach, od ulicznych handlarzy czy coś w ten deseń. Pomóż proszę to ważne.........Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl