Forum dyskusyjne

Indie Ladakh

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

norek dołączył
24.08.2008

norek 13:15 | 27.05.2009

Hej! Mysle nad wypadem do Ladakhu w pln Indiach (ewentualnie McLeod Ganj, Manali i okolice). Przelom lipca i sierpnia na ok 3 tygodnie. Na razie nie jeszcze nie mam biletu ale moze ktos wybiera sie tam w podanym wyzej terminie.

UlAnna dołączył
22.05.2009

UlAnna 15:54 | 27.05.2009

No i nie wiem czy doszedl moj wczesniejszy komentarz- tez chciałabym sie wybrac do Indii na wkacje- 3-4 tygodnie, chociaz wolalabym w terminie nieco pozniejszym (sierpien- wrzesien)- narazie nie mam konkretnych planow, szukam chetnych aby podjac konkretne decyzje w sprawie wyjazdu.

norek dołączył
24.08.2008

norek 16:11 | 28.05.2009

Ja nie dam rady w tym terminie i na 4 tyg. Mialbym czas najwyzej do polowy sierpnia, ale musze jeszcze przelozyc urlop w firmie na ten okres :) No i czekam jeszcze na spadek cen choc na nizsza cene do samego Ladakhu juz nie ma chyba co liczyc (w jedna strone chcialbym leciec ze wzgledu na czas). Na razie jeszcze poczekam na rozwoj wypadkow ale milo ze znalezli sie chetni :)

fotoel dołączył
11.05.2009

Tomek88 dołączył
22.04.2009

Tomek88 01:55 | 04.06.2009

Witaj, ja lecę do Indii 8 lipca na 4 tygodnie i szukam kogoś chętnego kto by dołączył, co prawda moim celem są miasta Indii północnych i centralnych, ale może to też cię zainteresuje:)

norek dołączył
24.08.2008

norek 17:52 | 04.06.2009

Bardzo chetnie ale ja moge leciec raczej pod koniec lipca. Wszystko sie powinno sie wyjasnic w przyszlym tygodniu, kiedy i czy wogole do Indii. Dzieki za oferte i zycze udanej wyprawy :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl