Forum dyskusyjne

Wiza-czas oczekiwania

kategoria podróże po świecie

Kufu dołączył
22.05.2009

Kufu 15:47 | 29.05.2009

Witam,
jak dlugo czeka sie na wydanie wizy do Indii? Slyszalem, ze ustawowo jest do 3 tyg ale taki standardowy czas oczekiwania.. skladajac pod koniec czerwca (dopiero wtedy bede mial paszport). I czy da sie ten czas jakos skrocic - np. w przypadku posiadania juz biletow.

Kufu dołączył
22.05.2009

Kufu 15:49 | 29.05.2009

przepraszam, zapomnialem wybrac kraj w tym temacie..

bravo11 dołączył
07.05.2009

bravo11 17:46 | 29.05.2009

Sparwdź na stronie ambasady. Oficjanie trzeba aplikowąc min 14 dni przed planowana datą wyjazdu, oraz trzeba udokunetować posiadanie biletu powrotnego, cena 184 pln, wiza ważna 6 mcy od daty wydania, nie od wjazdu do Indii. Do Indii własnie sie wybieram stąd info tylko terretyczne ze ztsrony ambasady. Link www.indianembassy.pl/c&vservice.html#vservices 

Kufu dołączył
22.05.2009

Kufu 17:53 | 29.05.2009

hmm dziwne, bo gdzies na forum chyba czytalem, ze juz nie jest wymagany bilet powrotny w momencie ubiegania sie o wize..
chociaz wlasciwei to nie jest duzy problem bo tak czy siak kupuje go wczesniej.
no ale jesli rzeczywiscie trzeba min. 14 dni przed terminem wyjazdu ubiegac sie o wize, to juz dla mnie troche wiekszy problem, bo przewidywany terimn wydania paszportu mam ok. 10 dni przed wyjazdem;/

Tomek88 dołączył
22.04.2009

Tomek88 01:58 | 04.06.2009

Wczoraj wysłałem papiery do ambasady, kopia biletu jest wymagana, babka powiedziała żebym zadzwonił tydzień po wysłaniu, coby kuriera umówić na odbiór, więc myślę że nawet w 10dniach się wszystko zamknie.

fiolka dołączył
31.01.2009

fiolka 12:01 | 06.06.2009

A ja czekam juz trzeci tydzień i nic....za 2 tygodnie wyjazd....

aaleksandraa dołączył
07.01.2009

aaleksandraa 10:24 | 27.06.2009

Jesli Cie rzeczywiscie spieszy usmiechnij sie ladnei do Pana w ambasadzie, powiedz, ze nie mozesz ciekac itp ... moja byla gotowa do odbioru jeszcze tego samego dnia :)

paramedic dołączył
04.12.2008

paramedic 20:58 | 26.07.2009

Witam. 3 dni temu z żoną byliśmy w abasadzie. Specjalnie pojechaliśmy ( a pochodzimy z trójmiasta) żeby osobiscie załatwic, bo wysyłając to duze ryzyko z zagubieniem paszportu itp. Tak sie zdarzało. Byla kolejka około 7 osob przed nami, każdy dostawał termin odbioru na za 3, 4 dni, kiedy weszliśmu pogadaliśmy z przemiłym Panem że 400 km mamy do domu a musimy wrócić do pracy do pogotowia ratunkowego na 18 stą na dyżur do gdyni, powiedział ok odbór o 16 30. Nie bardzo były szanse by zdążyć wiec zaryzykowaliśmy i po godzinie znów podeszliśmy i porozmawialiśmy. W przeciągu 15 minut mieliśmy wklejone wizy. Miła obsługa. Do pracy zdążyliśmy.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl