Forum dyskusyjne

Lakkadiwy - ktoś był

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

flower dołączył
29.05.2009

flower 19:08 | 29.05.2009

a ja ostatnio zachorowałam na Lakkadiwy - archipelag wysp w Indiach, konkurencja dla Malediwów, który dopiero niedawno został udostępniony turystom.Szczególnie wyspa Bangaram - bielusieńki piaseczek, palmy, wspaniale rafy koralowe...
Marzenie po prostu!
Jeżeli nie słyszeliście jeszcze o Lakkadiwach? polecam fajny artykuł na www.wycieczka.pl/indie/lakkadiwy.html 
A może ktoś ma relacje z pierwszej ręki?

sulek3 dołączył
05.10.2008

sulek3 00:25 | 30.05.2009

Nie byłem tam, lecz z relacji mojego kolegi radzę nadłożyć drogi i wpaść na Andamany. Tam akurat byłem. Na Andamanach Neil Island, wyspa przyjmująca może 200 tyrystów na raz. Śmiesznie i duże możliwości, a spokojnie. Wystrzegaj się Havelock - nie warto. Zerknij na moją relację na www.robert64.geoblog.pl 

Pozdrowienia dla yanasa - zaproszenie nadal aktualne!

flower dołączył
29.05.2009

flower 19:55 | 30.05.2009

a co myślisz o Goa bo widzę, że też tam byłeś - warto pojechać i spędzić tam trochę więcej czasu, czy tłum turystów zniechęca?

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 15:36 | 31.05.2009

hej Sulek dzięki za zaproszenie,cały czas pamiętam:) Ciesze sie bardzo,ze wam sie wyjazd udal,bardzo fajnie go opisywales na geoblogu!ja niestety teraz pochloniety praca jestem,ale moze w lipcu..jak by co to dam znac!
No i tak jak Ty polecam Anda zamias Lakkadiwow

wedrowkizpawlem.pl dołączył
01.06.2012

wedrowkizpawlem.pl 11:29 | 01.06.2012

Mam dla zainteresowanych kompletną relację z mojego pobytu na Archipelagu Lakkadiwów oraz Archipelagu Andamanów, które odwiedziłem w 2012 roku. Zapraszam na moja stronę www.wedrowkizpawlem.pl  (Azja-Archipelag ...)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl