Forum dyskusyjne


potrzebna pomoc-jakie ubezpieczenie i czeki podróżne

kategoria podróże po świecie

sasiad24 dołączył
06.11.2007

sasiad24 11:57 | 01.06.2009

Witam, mam taki kłopot. W styczniu ruszam na 10miesieczną podróż po Azji. Najpierw 3miesiace będę jechał przez Rosję do Chin, a dalej rowerem trasą jedwabnego szlaku przez Kirgistan, Uzbekistan, Turkmenistan, Iran, Turcję do Polski. Szukam jakiegoś dobrego ubezpieczenia obejmujące tamten region. A druga sprawa to czeki podróżne. Wcześniej z nich nie korzystałem i nie do końca wiem jak funkcjonują. Jak wygląda dostępność punktów wymiany itp. Chodzi mi o te państwa co wymieniłem. Z góry dzięki za wszelkie informacje.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl